Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@GodEmperorWasRight w najgorszym przypadku dojdzie do wniosku, że żeby samemu nie wylądować ma betonie trzeba swojego oponenta sprowadzić do parteru. Metoda? Dowolna, czy podcięciem, czy walnięciem w głowe kamieniem ¯_(ツ)_/¯
@GodEmperorWasRight chodzi o sam fakt, że siłowe radzenie sobie z problemem nie zawsze przynosi oczekiwane skutki, a wręcz przy niektórych ludziach może pogorszyć sytuacje.

Ale sądzę, że dyskusja na ten temat z Tobą i tak nie będzie miała sensu, bo w tych sprawach za bardzo się od siebie różnimy i koniec końców nikt nie przekona drugiej strony do swoich racji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 73
@MlodyWilk: jakiś rozpuszczony banan, powinien się cieszyć, że trafił na gościa o łagodnym usposobieniu, jakiś bardziej krewki zrobiłby mu z mordy owoce morza i jeszcze buta na dziąsło sprzedał.
Szczyl się popisać chciał, jak wyszło, że żaden dorosły ani rówieśnik nie kupuje jego opowieści o tym, jaki to on pokrzywdzony, to ryja zaczął drzeć i wyzywać. A jak i tu nic nie ugrał, to nagle poszedł XDDDD
NO ale niech mu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@MlodyWilk: ostatnio jak siedzieliśmy ze znajomymi to też podeszło do nas 10 takich knypków i szukali zaczepki, jako że ja byłem po 2 piwach to zacząłem się z nimi przekomarzać, nagle jeden suchoklates, niższy i chudszy odemnie (a sam raczej jestem dosyć szczupły) podchodzi do mnie i mówi że mnie #!$%@? xD
No cóż, w takiej sytuacji nie wiadomo co robić, ani takiego nie uderzysz bo albo zaraz będzie problem z