Wpis z mikrobloga

- Co uderzysz mnie? Dziewczyne uderzysz? <zaczyna napyerdalac goscia palka teleskopowa a pozniej kopie mu w siatke z zakupami>. No i co uderzysz mnie? No uderzysz? <Typ wali w swojej obronie nozem pod zebro w julke agresorke...>
- Hurrrrrrr duuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrr przyebales dziewczynieeeee!!!

Julkom teraz sie wydaje, ze jak posiadaja tzipe to im wszystko wolno i ze na jakims kodzie niesmiertelnosci leca jak w GTA i one moga kogos piesciami naqurwiac i za to im nic nie grozi bo "eeejjjj ejjj ejjj kolezko jestem dziewczynom mi nie mozesz oddac". Ja cie moge zgnoic jak chce ale ty nie mozesz mi nic zrobic.

Ostatnio widzialem akcje jak agresywna karynka patusiara w nocy na miescie przechodzila ze swoimi znajomymi obok innej bandy takich sebkow patusow i sie do nich przysrala nie wiadomo o co. Te sebki spokojnie piwko pili nikogo nie zaczepiali. Czaicie zaczela na nich pluc, popychac, piesciami machac a tamte sebki ja tylko odganiali i nic jej nie zrobili. Do czasu az by sie w koncu ktorys wqurwil i slusznie i jej poslal strzala. Wiecie co by sie wtedy dzialo? Od razu by gosciu na puche zjechal i zadne argumenty ze to tamta patusiara byla strona agresywna by nie pomogly. Wyrok murowany. Za to jakby sebek poszedl na skarge na ta karyne na policje po pobiciu przez nia to co by sie stalo? Oczywiscie, ze nic sprawa umozona i tylko by cie psiaki na komendzie wysmiali, ze cie baba obila.

Jest taka generalna zasada, ze kobiet sie nie bije i slusznie. Sa slabsze wiec sie tego nie robi. Juleczki jednak cyniczkie wykorzystaja ta zasade i pozwalaja sobie na zbyt wiele bo ta zasada w praktyce gwarantuje im calkowita bezkarnosc. No ale jesli panienka sama pierwsza raczki wystawia i zaczyna cie obsypywac gradem ciosow no to niestety. Wtedy ochronke z tytulu nie posiadania siurka miedzy nogami traci i mozna ja jak zwyklego faceta potraktowac. Takie moje zdanie.
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #mokebe #szarpankizzyciem
JulianGangol - - Co uderzysz mnie? Dziewczyne uderzysz? <zaczyna napyerdalac goscia p...
  • 40
@JulianGangol: powszechny dostęp do broni by rozwiązał sprawę, leci na ciebie z pałką teleskopową to strzelasz. Jako, że rana postrzałowa byłaby od przodu, znaczy, że nacierała na ciebie. Chociaż nie trzeba zabijać, wystarczy przestrzelić kolana, i patrzeć jak skomle na chodniku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JulianGangol: no tak, skoro #!$%@?ły mu okulary, a potem nie chciały oddać, to typ miał święte prawo #!$%@?ć komuś kosę.

Takie jest prawo ulicy, a prawo ulicy jest święte.

Nie zadzwoni na policję, nie zachowa zimnej krwi, nie zgłosi jakiegoś napadu, rabunku, nie nagra zajścia telefonem, tej pałki teleskopowej nie będzie przecież widać, NO #!$%@? NIE. Jescze go od SZEŚĆDZIESIONY na dzielni będą wyzywać.

Nie, typ na takie okazje nosi nóż.
Ale nie lejesz żeby zabić czy zrobić krzywdę. Uderzasz po to żeby zakomunikować że julka właśnie straciła swój immunitet.


@apaczacz: A jak jesteś Julką napadniętą w Uberze to ten kodeks komunikacji strategicznej też obowiązuje i pojedynek musi odbywać się zgodnie z zasadami drabiny eskalacyjnej, czy można jednak bronić się w każdy osiągalny Ci sposób, bo to sytuacja ekstremalna, działasz pod presją i w sumie nie wiesz jakie napastnik ma zamiary i
@JulianGangol: W takiej kwestii zasada raczej jest prosta, jeśli zachowuje się jak facet, to oznacza że chce być tak potraktowana. Pamiętam jeden filmiki z ruskiego stopcham gdzie jedna od tyłu przywaliła jednemu chłopakowi, to była dosłownie definicja słów "sucker punch". Wkurzył się i jej oddał, to w kilku na niego od razu polecieli inni goście. Nie pamiętam co było dalej, ale był to satysfakcjonujący widok.
Zakładam że napadnięta przez mezczyzne, więc kwestie fizyczne tez nie są po stronie Julki.


@apaczacz: No nie wiem. Niejedna kobieta jest silniejsza od niejednego mężczyzny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak całkiem serio to okoliczności inne, ale mimo wszystko nie można ofiary obarczać brzemieniem odpowiedzialności za bezpieczeństwo napastnika, niezależnie od rozkładu płci.
@JulianGangol:
W sumie to chciałbym zobaczyć minę tego gościa, gdy na rozprawie zorientuje się, że sędzia nie jest wykopkiem i nie zakwalifikuje tego co zrobił jako obronę XD
Na filmiku widać, że mamy do czynienia z patolą po obu stronach konfliktu. Grupa sebiksów i karyn bije jakiegoś gościa, ten odchodzi, wyciąga nóż i wraca wyrównać rachunki. I to tłumaczenie, że oni zabrali mu okulary. Typ prawdopodobnie #!$%@?ł sobie właśnie najbliższe lata