Wpis z mikrobloga

I kolejny :D Nawet jak nie dobrowolnie, to słuchałeś tego. Czy to rodzinne imprezy, czy rodzice puszczali do sprzątania, mogłeś słuchać heavy metalu a i tak znałeś kilka kawałków na pamięć od niechcenia.


@sayanek: Nie chce mi się spierać z kimś, kto uważa niesłuchanie Ich Troje, za oznakę bycia free thinkerem z mema. ¯\_(ツ)_/¯
Późno już i szkoda mi czasu na głupoty.
@Archaniol_Gabriel ale mnie denerwuje to powtarzanie przez wszystkich, że kiedyś to wszyscy ich słuchali, ale jak dziś się na to spojrzy to cringe. #!$%@?. Nie rozumiem o co tym ludziom chodzi. Ktoś dał opinię, że słuchanie Ich Troje to wiocha, w teraz wszyscy to powtarzają XD Ich stara muza była naprawdę fajna, czego tu się wstydzić? Przecież to gówno które mamy dziś w radio, nie mówiąc już o disco polo, nie ma
@WaranKojtyla: Ich Troje to było tak na prawdę takie pop gówno, może dzieciaki, które wtedy były w wieku przed nastoletnim traktowały to jako coś ekstra, bo waliło to ze wszystkich mediów niczym dzisiejszych czasach ta cała ekipa czy co tam obecnie jest dyżurnym mózgojebem, bo dla młodzieży, zwłaszcza nieco ambitniejszej to był to już obciach od samego początku. Może stąd przekonania, że wszyscy tego słuchali. No nie, nie słuchali. Nie mniej