Wpis z mikrobloga

wypraszam sobie, ja nie słuchałam, bo od lat gównięcych z rodzimej muzyki wolałam polskiego rocka i Kazika.


@Jcdx: ja też, ale Ich Troje to akurat pop rock i niektóre ich piosenki są rockowe. Polecam sprawdzić wszystkie albumy do 2012
@niecodziennyszczon: jak wyjmiesz te największe hity o miłości to mają całkiem sporo dobrych rockowych numerów. Niektórych nie znałem i się zdziwiłem po latach. Poza tym mi zawsze leżał wokal Wiśniewskiego a innym już niekoniecznie
@Eliasz5000 W swoim czasie być może tak, ale do sprzedaży płyt wspomnianych legend ani popularności i szacunku jakim te zespoły (słusznie lub nie) cieszą się do dziś nie mają absolutnie żadnego podjazdu. Mam wrażenie, że średnio wiesz o czym piszesz, bo Ich Troje to był kilkuletni szał i zmierzch popularności, a kilka ich największych przebojów to nawet nie własne kompozycje, a covery Die Toten Hosen.
@PussyDestroyer1995: to są niezaprzeczalne gwiazdy i legendy polskiej muzyki, ich utwory do tej pory są słuchane, zarówno przez starsze pokolenia jak i młodsze.
Ich Troje to inna sprawa- to niejako fenomen wizerunkowy- nie było chyba w historii muzyki rozrywkowej i jako takiego szołbiznesu zespołu, wzbudzającego aż takie kontrowersje i zainteresowanie. No, być może Doda była taką osobą przez pewien czas - ale to i tak nie to samo;)
Bo o walorach
W swoim czasie być może tak, ale do sprzedaży płyt wspomnianych legend ani popularności i szacunku jakim te zespoły (słusznie lub nie) cieszą się do dziś nie mają absolutnie żadnego podjazdu. Mam wrażenie, że średnio wiesz o czym piszesz, bo Ich Troje to był kilkuletni szał i zmierzch popularności, a kilka ich największych przebojów to nawet nie własne kompozycje, a covery Die Toten Hosen.


@PussyDestroyer1995: Przykro mi ale to jest jakieś
@sayanek: W samej Polsce to myślę, że IT nawet nie jest w top 10, jakby pozbierać te wszystkie Pefecty, Budki Suflera, Maanamy, Heye, Kulty, itd. A gdyby brać pod uwagę jakąś rozpoznawalność za granicą, to kapele metalowe czy stonerowe biją ich na łeb.

Poza tym, IT a Michał Wiśniewski solo to dwa różne zjawiska. Niby to on ciągnął tę kapelę, a ten mały pan o aparacji żółwika pisał muzykę, ale sam
@Archaniol_Gabriel: Też miałem tą płytę, jak i setki innych z gazet. Przy przeprowadzce opyliłem wszystko na targu, wziął jeden gościu po 50gr sztuka. Był lipiec a nawet kolędy poszły, ogółem coś koło 120 płyt. Wspaniale wspominam dni handlu złomem i barachłem na bazarze xD
Na koniec zostawiam wideo z reality show Michała Wiśniewskiego. Ot jak krążyć w klimatach absurdu to na całego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@BapitanKomba: Ten materiał to jest czyste złoto, że ja tego nigdy nie widziałam ( ʖ̯)
Ich Troje to było tak na prawdę takie pop gówno, może dzieciaki, które wtedy były w wieku przed nastoletnim traktowały to jako coś ekstra, bo waliło to ze wszystkich mediów niczym dzisiejszych czasach ta cała ekipa czy co tam obecnie jest dyżurnym mózgojebem, bo dla młodzieży, zwłaszcza nieco ambitniejszej to był to już obciach od samego początku.


@niecodziennyszczon: przede wszystkim to mało kto wie czym dokładnie było "Ich Troje", skąd się