Wpis z mikrobloga

@Archaniol_Gabriel: śmiechy chichy, ale dzięki mireczkowi z wykopu byłam pare lat temu, na beke, na koncercie Wiśniewskiego i przeżyłam autentyczny szok:
1. JAKI TO JEST SHOWMEN. Kreacje zmienia szybciej niż Bająs, kontakt z publicznością prześwietny, widać, że stary wyga estrady.
2. Do pierwszych piosenek skakałam na dyskotekach kolonijnych mając lat max 10-11, mam teraz 30 i doskonale wszystkie dalej pamiętam, śpiewałam ze wszystkimi XD A najlepsze - on ma też mase
A tam pierdzielenie, kiedyś każdy słuchał. Nie wiem czy któryś zespół zrobił w PL większą karierę niż właśnie Wiśniewski i spółka, no dobra może i tak, ale na bank sa na podium.


@sayanek: Raczej nie. Te zespoły, które kojarzę, a były w top popularności, to były zespoły jednej piosenki (Jak Anioła głos, Ona tańczy ze mną, Miłość w Zakopanym). Ich Troje mieli wiele przebojów które leciały ciągle w radiu.
@BapitanKomba: Akurat przedwczoraj sobie przypominałem tą perełkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tego co doczytałem było więcej odcinków - jedna rodzina przegrała okno w domu, a inna telewizor i kino domowe. Później za przyjście do programu w studiu dawali im nowe sprzęty.
@Archaniol_Gabriel: zdaje sie ze to wlasnie Ich Troje zapoczatkowalo dodawanie płyt do gazet dzieki czemu mial rekordową sprzedaż i to go wybiło.
Tak cos kiedys czytalem.
Pomimo ze Wisniewski to alkoholik i hazardzista to zawsze go szanowalem za karierę jaką zrobil bedac faktycznie czlowiekiem z ulicy, ale za to inteligentnym. Do dzis jak słyszę reklamę kuchni Verlani gęba sie cieszy i przypomina mi się cala ta machina medialna sprzed 2 dekad,ktorej