Wpis z mikrobloga

@Archaniol_Gabriel: ale to jest piękny artefakt. Popatrz jak bardzo oddaje on tamten czas. Tygodnik Naj - wtedy kiedy tygodniki takie to szły w olbrzymich na dzisiejsze standardy nakładach. Do gazety płyta CD. Fizyczny nośnik. Zespołu Ich Troje, trochę przaśne troche rockowe, brzmi dokładnie jak muzyka z tamtych lat. Wiśniewski gwiazda praktycznie zapomniana a wtedy to jak wyglądał to było oryginalne i dziwne. Ibuprom sponsor reklama leku na płycie cd dołączanej do
@Archaniol_Gabriel: Śmiechy śmiechami, ale kurde - Ich troje to mimo wszystko legenda. Sukces w Eurowizji, płyty (nie piraty!) sprzedające się w ogromnych nakładach, reality show "Jestem jaki jestem". Jedno wielkie show, jakiego Polska nie widziała.

Sama płyta też świetna. Początek XXI wieku, w Polsce była jeszcze mocna bieda, więc 90% artystów pop wydawało składanki w tygodnikach. Pamiętam, jak moja mama chciała za wszelką cenę mieć legalne nagrania swoich ulubionych artystów, ale
BapitanKomba - @Archaniol_Gabriel: Śmiechy śmiechami, ale kurde - Ich troje to mimo w...