Wpis z mikrobloga

Czy tag nauczył mnie nienawiści do kobiet? Nie, wręcz przeciwnie. Nauczył mnie większej empatii. Ja im po prostu współczuję.

Kobiety nigdy już nie będą mądrzejsze od mężczyzn, nigdy nie będą osiągać większych sukcesów od mężczyzn. Mają tysiące lat ewolucji do nadrobienia. Jest to niewykonalne. Po prostu zostały w tyle.

Kobiety są skazane na przeciętność i wieczny cope. Nawet jeżeli jakiejś się uda osiągnąć samodzielny sukces - za co chwała - to od razu wyląduje na - choćby - jakichś śmiesznych Wysokich Obcasach jako przykład, że kobiety też potrafią!, co będzie de facto potwierdzeniem mojej tezy. Ich poprzeczka oczekiwań jest zawieszona o wiele niżej niż ta mężczyzn.

W każdej „dyscyplinie” życia - począwszy od karier zawodowych, po sport - są do tyłu. Nie mają jak z nami rywalizować. Z tego powodu próbują wykorzystywać do manipulowania słabszymi jednostkami jedyną przewagę, jaką posiadają - kontrolę męskiego popędu seksualnego. Skuteczne? Owszem, ale nie na szanujących się mężczyznach. Mężczyźni o wysokiej wartości wiedzą, że z posiadania potomstwa i żony w 2022 roku nie wynika nic dobrego. Wiedzą, że dzisiaj lepiej zmienić model po kilku tygodniach / miesiącach albo nawet całkowicie darować sobie randkowanie i zapłacić symboliczną kwotę za usługę.

Kiedy patrzę na takie przypadki jak poniżej, to ogarniają mnie ciarki zażenowania. Jak sobie wyobrażę proces robienia tego zdjęcia - pozowanie, wykonanie kilkuset prób, umieszczenie tego kieliszka wina, przygotowanie oświetlenia - to wyobrażam sobie bardzo zagubioną osobę, która próbuje coś ugrać w jedynym miejscu, gdzie ma przewagę. Osobę, która podświadomie wie, że przegrała i może jedynie płynąć wraz z tym zimnym feministycznym prądem prosto na górę lodową.

Panowie, wygrać jest bardzo łatwo. Nie dawajcie się jedynej przewadze - na sto waszych - którą kobiety posiadają. To prostsze niż się wam wydaje.

#blackpill #redpill #tinder #zwiazki #p0lka #bekaztwitterowychjulek #pieklomezczyzn #pieklokobiet #bekazrozowychpaskow #niebieskiepaski #mizoginia #childfree #mgtow
TywinLannister - Czy tag nauczył mnie nienawiści do kobiet? Nie, wręcz przeciwnie. Na...

źródło: comment_1663077576UoR647pJMD5A3HNOcc2dYd.jpg

Pobierz
  • 30
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Tywin_Lannister: lubię kobiety, uważam że mają swoje miejsce w społeczeństwach, niektóre nadają się nawet by robić co innego niż dbać o dom czy dzieci. Są głupsze ale to nie jest zero jedynkowo. Jak mamy 50 kobiet i 50 mężczyzn "naukowców" to zawsze będą gorsze, będą tworzyć słabsze zespoły, gorzej dowodzić nimi np w projektach naukowych. Nie jest tak że anon z tagu przegryw jest mądrzejszy niż każda kobieta. Niż większość tak,