Wpis z mikrobloga

Takie mnie przemyślenie naszło, co stało się z ludźmi, którzy 5-10 lat temu mieli prane mózgi przez FM Group #mlm jeździli nowymi meśkami z salonu i tracili znajomych bo byli tak #!$%@?ący itd. Macie może jakieś historie z tym związane? Znacie dalsze losy takich znajomych co robią teraz?

#pytanie #przemyslenia #warszawa #heheszki #pracbaza #studbaza #wroclaw
Beszczebelny - Takie mnie przemyślenie naszło, co stało się z ludźmi, którzy 5-10 lat...

źródło: comment_1662362599mZvSnDKsS0s7hKoMfbdSoU.jpg

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: Sam się kiedyś w to bawiłem za młodego i głupiego. Zarejestrowałem ziomka z klasy, który tak się w to zajawił, że faktycznie wylądował jako dyrektor i miał jakieś tam sukcesy. Nawet odebrał nowe BMW gt3. No ale aktualnie stacjonuje na magazynie w Holandii.
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: aaa zapomniałem, ale na serio znajomy który siedział w MLM, próbował być jakimś trenerem biznesu bez żadnego obycia w biznesie, przebranżowił się na sprzedaż kryptowalut i jakiś podejrzanych instrumentów finansowych XD wiec stabilnie, kiedyś #!$%@?ł zwykle Andzeliki na FM group a teraz gimbaze na krypto.
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: A mam paru znajomych, którzy próbowali swoich sił w MLM. Każdy wierzący w to bardziej niż stare babcie w wiarę katolicką, każdy próbował naganiać i rekrutować. Najgorszą cechą MLM jest pranie mózgu i trwałe zmienianie osobowości - osoba mocno wkręcona w MLM już nigdy nie będzie Cię widzieć jako zwykłego kolegę / znajomego / przyjaciela tylko jako potencjalny zarobek bądź konkurencję.

Oczywiście były nagłe odezwy na Messengerze od ludzi, których
  • Odpowiedz
  • 1
co stało się z ludźmi, którzy 5-10 lat temu jeździli nowymi meśkami z salon


@Beszczebelny: Teraz jeżdżą nowymi Bentleyami, albo latają odrzutowcami na prywatne wyspy i byczą się tam na jachtach.

Heh ;) kiedyś obsługiwałam jako handlowiec 3 spółki FM- FM group, FM wordl i FM coś tam jeszcze - ludzie którzy dla nich pracowali ( zwykli zaopatrzeniowcy i przedstawiciele handlowi) rzeczywiście jedzili betleyami ;) Poza tymi piramidami to rzeczywiście była
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: Ja miałam takiego znajomego z gimbazy. Każde możliwe piramidy zwiedził, wolontariaty studenckie, grupy naciągaczy na tajemne techniki sprzedaży garnków emerytom itd.
Prawie mi było typa szkoda, bo widać, ze to pogubiony typ co szuka grupy, która go zaakceptuje, bo to wypisz wymaluj przedstawiciel inceli/przegrywow jak żadna inna znana mi osoba. Tylko jednocześnie, po za nie najlepsza aparycja, jest to tez najbardziej wkuwający, fałszywy i przygłup, który próbował wszystkich manipulacyjnych sztuczek
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: Ci co mieli skille sprzedażowe przeszli na fotowoltaikę, czy pompy ciepła - marże większe, pula klientów też, chyba nie narzekają - mają spore sieci handlowców, oczywiście na prowizji wszystko.
  • Odpowiedz
@Beszczebelny:
Znajomy był w różnych mlmach, w jednym nawet zeszedł na tyle "wysoko", że dostał auto. Potem okazało się, że dostał ale auto było w leasingu na jakąś tam spółkę, a on płacił co miesiąc ratę xD
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: Jeden typek z klasy, który chciał mnie w to #!$%@?ć, studiuje filozofię. Miał jeździć Jaguarem, ale widziałem go parę razy jak wozi dupę jakimś zwykłym autem. Wydawał się być spoko na początku LO, ale później mu #!$%@?ło. Wiem, że chciał #!$%@?ć w to swoich ziomków, ale chyba się nie udało. Firma nazywała się Souvre i cieszę się, że nie dałem się wydymać na kasę. Za jakiś gówno pakiet startowy chcieli
  • Odpowiedz
@efek: Ten caly mr advice to naganial jak dobrze pamietam na reklamy paczki reklam i jakies tam pseudo krypto. Zaczeli go scigac to powylaczal wszystkie social media i przsz jakis czas bylo cicho…
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rafalopr: teraz wrócił i to pod własnym nazwiskiem. Działa na wszystkich socialach.
+23% za każdego nagonionego to nie tak mało.
Firma zarejestrowana w Dubaju, więc wyjebongo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Beszczebelny: znałem kilku, wszyscy z tego powychodzili albo dalej robią coś podobnego.
Ale w pamięć zapadł mi ziomek co był mocno wkręcony. Ciągle jakieś spotkania, jakieś psychologiczne kursy, teraz zajmuje się rozwojem osobistym i krypto. Oczywiście z zerowym sukcesem. Typ nagrywa jakieś filmy na YT i jeździ samochodem na kredyt. Ogólnie to pewnie jest mocno zadłużony ale pewnie kiedyś się odkuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie wiem o co w tym chodzi


@matm: @nielubiekalafiora: Na czym polega piramidowe oszustwo nazywane dla niepoznaki „multi level marketing” (MLM): https://www.wykop.pl/wpis/62451045/#!$%@?-magia-swiat-xd-w-komentarzach-reszta-rozwojo/#comment-221174989

Inne określenia na MLM używane przez oszustów:
- network marketing
- marketing wielopoziomowy
- marketing sieciowy
- biznes online
- marketing relacji
- networking
renalum - > Nie wiem o co w tym chodzi

@matm: @nielubiekalafiora: Na czym polega p...

źródło: comment_1662402781hJJT37ScYndnt7LW02Cu9h.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz