Wpis z mikrobloga

Takie mnie przemyślenie naszło, co stało się z ludźmi, którzy 5-10 lat temu mieli prane mózgi przez FM Group #mlm jeździli nowymi meśkami z salonu i tracili znajomych bo byli tak #!$%@?ący itd. Macie może jakieś historie z tym związane? Znacie dalsze losy takich znajomych co robią teraz?

#pytanie #przemyslenia #warszawa #heheszki #pracbaza #studbaza #wroclaw
Beszczebelny - Takie mnie przemyślenie naszło, co stało się z ludźmi, którzy 5-10 lat...

źródło: comment_1662362599mZvSnDKsS0s7hKoMfbdSoU.jpg

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Mój znajomy po przygodzie z mlm został kołczem, potem wszedł w krypto i robił ekhm... webinaria. Jakiś czas później jak krypto jebło to stał się uduchowionym człowiekiem (wiecie, czakry, energia duchowa i te sprawy), a teraz sobie wszedł w branże muzyczną i napierdziela na bębnie w stroju menela.


@BlueGryf: zaiste piękne zwroty akcji xD
  • Odpowiedz
@Beszczebelny:

Mój znajomy nadal siedzi 'w branży' ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Auto typu muscle car nadal wyklejone logiem Lyoness. Jego FB zasypany filmikami i postami o 'łatwym zarobku' poprzez pasywne zarabianie używając apki na telefonie i inne bzdety.

Działa na różnych frontach, a ostatnio mocno postawił na promocję tabletek, które wrzucasz do baku i powodują mniejsze spalanie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: Ej, moja dalsza rodzina w tym MLM siedzi. Zaczynali od jakiś szmatek, potem złoto, a teraz siedzi w jakimś Aloesie i byciu coachem. Kisnę z tego, ale no niech se marnuje życie.
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: xDDDDDD pogooglowałem trochę za "moim" naganiaczem MLM i grubiej się nie da xD miał typek w rodzinie mocno pro-kościelnych ludzi, tak wydawało się uczciwie, okazuje się, że typa teraz państwo ściga, bo pod płaszczykiem działalności chrześcijańskiej robił jakieś wały finansowe xDDDDDD detali nie podam, bo jeszcze mnie jego mafia znajdzie

ale gurwa, aż roześlę to do kumpli xD
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: 1. Naganianie na krypto i NFT. 2. Robienie filmików na YouTube "Zacznij żyć już teraz!" - polecając książki Jordana Petersona i inne motywacyjne gówna. 3. Próbują filpować. 4. Są antyszczepionkowymi szurami - obecnie narzekają na przyjazd Ukraińców do PL i opowiadają jak w Rosji fajnie prowadzi się działalność gospodarczą. Marzą o wyjeździe do Dubaju.
  • Odpowiedz
  • 1
@Beszczebelny Kuzynka od prawie dziesięciu lat siedzi w aloesowym biznesie i chyba jej idzie bardzo dobrze. Z tego co wiem to kasę ląduje w nieruchomości w większych miastach Polski. Jest tym jakimś diamentowym managerem.
  • Odpowiedz
Moj ziomek z podstawowki byl jakos bardzo wysoko w FM Group, wszedlem sobie z ciekawosci na jego profil na fb i widze ze wlasnie swietuje 10lecie tam, czyli skora fura i komora dalej jest grana (przynajmniej na zdjeciach)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Beszczebelny: ja miałam kolegę który najpierw sprzedawał podrabiane perfumy, a potem był sprzedawcą marzeń w finasnowej piramidzie. Gość faktycznie woził się sportową furą, ale to był prezent od dzianych rodziców xD

Próbował każdego znajomego wciągnąć i umawiał się niby na kawę/piwo, a potem wyciągał swoją teczusie i zaczynał kazanie. Z tego co wiem nikt się nie skusił.

Ale miał więcej szczęścia niż rozumu, bo zdradził narzeczoną z sąsiadką rodziców. Ta sąsiadką
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: Jeszcze była grupa Lyoness? Trzeba było włożyć chyba z 12k żeby się do nich dostać. Miałem takiego ziomka ze studiów, #!$%@?ł spamem na FB że taka super firma, mnie chciał do siebie zwerbować, pieniądze same się do kieszeni pchały xD
  • Odpowiedz