Wpis z mikrobloga

Takie mnie przemyślenie naszło, co stało się z ludźmi, którzy 5-10 lat temu mieli prane mózgi przez FM Group #mlm jeździli nowymi meśkami z salonu i tracili znajomych bo byli tak #!$%@?ący itd. Macie może jakieś historie z tym związane? Znacie dalsze losy takich znajomych co robią teraz?

#pytanie #przemyslenia #warszawa #heheszki #pracbaza #studbaza #wroclaw
Beszczebelny - Takie mnie przemyślenie naszło, co stało się z ludźmi, którzy 5-10 lat...

źródło: comment_1662362599mZvSnDKsS0s7hKoMfbdSoU.jpg

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: OK, namówiłeś mnie.

Akurat z osób z 2014r. widocznych na zdjęciu "odbierających" Mercedesy, większość nadal działa w branży MLM. Jestem w stanie uwierzyć że będąc na górze tej piramidki, są w stanie przyzwoicie wyjść na tym z prowizji. Ale jak wiadomo to promil uczestników, gdzie reszta zostaje z niczym i tylko irytuje swoich znajomych.

1. Maciej Raś (https://www.linkedin.com/in/maciej-ra%C5%9B-38825412a/) - nadal "coach", zaangażowany w MLM Prouve (marka K. Trawińskiej, żony
  • Odpowiedz
zainteresowanym polecam ich zapachy do domu- coś wspaniałego)


@sprl: Możesz jakiegoś linka rzucić? Od dłuższego czasu kupuję zapachy do domu ("patyczki") i to jest jakiś fenomen... Większość tego, co kupiłem (m.in. w Castoramie, Rossmanie, Action) to jest gówno, które w ogóle nie pachnie.
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: Dawno temu będąc osiemnastoletnim szczylem od razu wyczułem, że to jakieś gówno kiedy jeden typ mi proponował dołączenie, a tu dorośli ludzie w to brnęli xD Zdarzało się że wkręcali się w to "normalni" znajomi, ale wszyscy byli młodzi i głupi i im bardziej ktoś był ogarnięty tym szybciej rezygnował, więc żadnej dramatycznej historii "od merola do MacDonalda" nie znam. Mnie to bardziej ciekawi co tam u garncarzy słychać (
  • Odpowiedz
@heartbrakerr: Mam dwóch znajomych którzy w dalszej karierze robią dokładnie to co opisałeś , niestety z wielkim niepowodzeniem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Moja znajoma wciska jakieś wegańskie kosmetyki z Arbonne (to też się zalicza)? Reklamuje przy tym wygodne życie, zdrowie psychiczne, finansowe i inne tego typu pierdy, a siedzi na utrzymaniu chłopa, a on biedny już nie wie w co ma ręce włożyć.
  • Odpowiedz
@ChlebZeSmalcem: Każda firma zajmująca się MLM jest piramidą finansową. Arbonne zajmuje się MLM.

https://www.wykop.pl/wpis/41421627/czy-arbonne-polska-to-mlm-pytanie-mlm-piramidafina/#comment-145499035

Moja znajoma wciska jakieś wegańskie kosmetyki


Dla osób niezaznajomionych z tematem MLMowych piramid działalność uczestników może wyglądać jak wciskanie produktów, ale to tylko pozory. W rzeczywistości działalność polega na usiłowaniu zrobieniu z ciebie uczestnika MLMowej piramidy. Twoim zadaniem będzie werbowanie następnych osób, które będą werbowały następne osoby itd. Nikt nie jest sprzedawcą, nikt nie jest konsumentem. Wszyscy
  • Odpowiedz
@renalum Widziałem już wcześniej, że mocno udzielasz się w tym temacie. Robisz to z jakichś szczególnych powodów, jeśli mogę spytać oczywiście?
Jeśli chodzi o nią to wydaje mi się, że sama nie wie co robi, liczy na łatwy zarobek i wierzy w te brednie.
  • Odpowiedz
@ChlebZeSmalcem: Byłem werbowany do MLM. Członkowie mojej rodziny też. MLM to ciekawy temat. W polskim internecie nie znajdziesz ani jednego miejsca, które kompetentnie wyjaśnia MLM i po tym, jak to zrozumiałem w 2014 r. zacząłem pisać o MLM na wykopie.
  • Odpowiedz
@renalum Jasne rozumiem. Zdaje sobie sprawę jak szkodliwe są to instytucje, ale zastanawia mnie też dlaczego skoro piramidy są w Polsce nielegalne, nikomu nie zależy żeby edukować ludzi i ścigać firmy.
  • Odpowiedz
  • 0
zainteresowanym polecam ich zapachy do domu- coś wspaniałego)


@sprl: Możesz jakiegoś linka rzucić? Od dłuższego czasu kupuję zapachy do domu ("patyczki") i to jest jakiś fenomen... Większość tego, co kupiłem (m.in. w Castoramie, Rossmanie, Action) to jest gówno, które w ogóle nie pachnie.

Jeżeli mnie pamięć nie myli miałam te; https://fmprodukty.pl/perfumy-do-wnetrz-charming-alley-fm

Btw- nikt mi za to nie płacił, dostarczalam im opakowania oni mi wysyłali paczki na święta :D
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: Ogólnie to bylem z kumplem w pracy przez tydzień na turnieju szachowym i od pierwszego dnia starszy facet nagabywał nas na założenie konta w Souvre, siedział przy nas dosłownie godzinami chwalac się książkami takimi jak „Bogaty ojciec, biedny ojciec” itd xD Ostatniego dnia przyszedł z własnym laptopem i KAZAŁ nam założyć konto na jego reflinku, podaliśmy fałszywe dane, ale jedynie numer telefonu prawdziwy i do dzisiaj otrzymuje tego typu SMS’y
youngboomer - @Beszczebelny: Ogólnie to bylem z kumplem w pracy przez tydzień na turn...

źródło: comment_16628191646X1VybiQb4a4kk7JPo1i48.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@gosciu82: jakim cudem odkopałeś coś takiego XDDD

No beka z flipperów TERAZ, bo o ile nie mają dobrego zaplecza finansowego to jeśli szybko nie opendzlują mieszkań to wyjdą z ogromną stratą w momencie pękania bańki. Śmiesznie, bo znajomy który flipuje coś mocno ograniczył swoją działalność w internecie

  • Odpowiedz