Wpis z mikrobloga

Takie mnie przemyślenie naszło, co stało się z ludźmi, którzy 5-10 lat temu mieli prane mózgi przez FM Group #mlm jeździli nowymi meśkami z salonu i tracili znajomych bo byli tak #!$%@?ący itd. Macie może jakieś historie z tym związane? Znacie dalsze losy takich znajomych co robią teraz?

#pytanie #przemyslenia #warszawa #heheszki #pracbaza #studbaza #wroclaw
Pobierz Beszczebelny - Takie mnie przemyślenie naszło, co stało się z ludźmi, którzy 5-10 lat...
źródło: comment_1662362599mZvSnDKsS0s7hKoMfbdSoU.jpg
  • 141
@Beszczebelny: z 13 lat temu miałem znajomego, który się wkręcił w FM na tyle, że jeździł po całej Polsce na ich zloty i wierzył w to, ze dostanie Mercedesa. Myślę, że swoją pracą faktycznie takiego sfinansował, ale oczywiście nie sobie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tego co wiem, przerobił tam ponad pięć lat bez większych sukcesów aż znalazł sobie normalną pracę.
@Beszczebelny: Jeszcze przypomniała mi się taka parka ze szkoły, która od lat jest już małżeństwem. Oboje wkręceni w FM przez lata, teraz opychają Thermomix i zachowują się w tym jak sekta. O ile pierwszy opisywany znajomy chyba wyleczył się z wszelkich MLM, tak oni chyba próbowali wszystkiego, a szczytem było jak szukali prawnika na FB, bo dali się naciąć na gary za 8000 złotych. (ʘʘ)
@Beszczebelny: 1. Znajoma zaangażował się w piramidę finansową Sky Star czy jakos tak. Modne to było na początku lat dziewięćdziesiątych. Próbowała mnie w to wciągnąć ale nie udało jej się. Ona za to jeździła po całej Polsce i namawiała obcych. Doszła nawet do jakiegoś wysokiego stanowiska, miała służbowego Saaba, opłacone hotele z wyżywieniem w całej Polsce. Twierdziła wtedy że jest ustawiona na przyszłość. Jakoś później znikła mi z oczu... Ale z
@Beszczebelny: znam laskę co robi dla forever i wciska te różne aloesowe gówna już prawie 10 lat. Ciągle ma foty z jakichś zjazdów, spotkań grupek swoich zgredkow których ma pod sobą, i wpisy o tym że pracuje gdzie chce i kiedy chce i że sięga gwiazd i tego typu wysrywy. No i że jej ranga jest dziedziczona i jej 10-letnie pędraki przejmą biznes więc są już ustawione xD Jest jakimś malachitowym
@Beszczebelny: Ciekawy temat :D

Sam byłem kiedyś w FM, w latach 2012-2014. Zarobiłem na tym jakieś drobne z perspektywy czasu, ale dla nastolatka starczyło (Pamiętam, że zakładałem konto w FM na mamę XD) i miałem tam pewien punkt procentowy osiągnięty na tyle, że te 10 lat temu dostawałem regularnie około 1k zł z tego. Wciągnałem w to sąsiadów i znajomych XD

Osobiście poznałem Trawińskiego i jednego typa, który rzeczywiściew osiągnął próg
@Beszczebelny: kumpel padł ofiarą Lyoness'a. Mózg kompletnie wyprany, wierzył w to bardziej niż w religie. Cały czas mówił, że praca na etacie to dno i on sam jest dla siebie szefem. Przez chwile jeździł używanym Audi mając się za pana świata. Niestety tak go zmanipulowali, że nabrał sobie ogromnych długów za które dostał zawiasy. Teraz siedzi w Holandii i teoretycznie nie może wrócić. Szkoły nie skończył, w CV pusto i karany.