Wpis z mikrobloga

Takie mnie przemyślenie naszło, co stało się z ludźmi, którzy 5-10 lat temu mieli prane mózgi przez FM Group #mlm jeździli nowymi meśkami z salonu i tracili znajomych bo byli tak #!$%@?ący itd. Macie może jakieś historie z tym związane? Znacie dalsze losy takich znajomych co robią teraz?

#pytanie #przemyslenia #warszawa #heheszki #pracbaza #studbaza #wroclaw
Beszczebelny - Takie mnie przemyślenie naszło, co stało się z ludźmi, którzy 5-10 lat...

źródło: comment_1662362599mZvSnDKsS0s7hKoMfbdSoU.jpg

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
@Beszczebelny może nie do końca zwiazane z FM ale chłopak z mojego osiedla zaczynal w call center, potem bawił sie w sprzedawanie garnkow etc na tych pokazach, potem został handlowcem w dużej firmie, piął sie w górę konkretnie i teraz ma własne biznesy, wozi sie teraz porsche, nosi Rolexy, ale typ miał zawsze gadane i jak to się mówi zawsze dążyl po trupach do celu. a chłopak młody bo 30 lvl. No
  • Odpowiedz
Bliska osoba była wkręcona strasznie. #!$%@?ł absolutnie wszystkich znajomych i rodzinę. Chodził w tym swoim za dużym garniturku z neseserem, mietka na szczęście się nie dorobił. Ostatecznie udało się chłopa z tego wyciągnąć, jakieś dwa lata jeszcze kupował tam sam dla siebie te produkty i tyle, skończyła się jego przygoda. Skończył studia, znalazł dobrą pracę. Ta historia mogłaby tu się skończyć happy endem, ale niestety po wszystkim została mu jedna rzecz, czyli
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: Znajoma swego czasu żyła nadzieją. Już za 3-4 miesiące miała jeździć "merolem". Przez następne 3 lata jeździła cały czas starą Corsą. Z tego co wiem to wciągnęła do swojej sieci jednego typka, bananowe dziecko, które miało ileś podejść do matury, delikatnie mówiąc niezbyt lotna osoba. W mieszkaniu wszędzie proszki, albo płyny do mycia naczyń kupione od centrali sekty. Próbowała te proszki wciskać jakimś babciom, ciociom itd. ale po jakimś czasie
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: Mój znajomy po przygodzie z mlm został kołczem, potem wszedł w krypto i robił ekhm... webinaria. Jakiś czas później jak krypto jebło to stał się uduchowionym człowiekiem (wiecie, czakry, energia duchowa i te sprawy), a teraz sobie wszedł w branże muzyczną i napierdziela na bębnie w stroju menela.
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: z osób, które znam część pracowała od zawsze na etacie i tylko dorabiali i kupowali sobie tanio produkty więc dalej pracują. Niektóre żony mężów nadal są żonami i mężów i gonią za marzeniami stania się bizneswoman- ale wyników nie ma do dziś.
Jeden z takich gości, który naprawdę sporo ludzi zachęcił do fm- Maciej Wieczorek robi swoje biznesy na nauce języka, kanał YouTube i inne- ten się naprawdę oblatał i
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: przeszli do innego MLM, chocby herbalife. Moja kumpela z gimby na fejsie od zawsze rozkręca jakiś biznes MLMowy, inny gościu wkręcił się w jakiś scam związany z afiliacją. Jak ktoś jest podatny to złapie się na kolejne
  • Odpowiedz
@Kambiodolor2137: ach no i jeszcze o sobie bo sam też byłem zapisany w fm- sprzedawałem niewiele, nie chciało mi się naganiać innych ludzi żeby dołączyli i kupowali- raczej byłem nastawiony na tańsze produkty dla siebie. Kilka osób dołączyło poprzez mnie do FM ale każdy do kupna dla siebie. Ogólnie idea i biznes był niezły - zarabiali nieliczni, którzy dołączyli wcześnie i prężnie i systematycznie działali.
Ci nadal zarabiają hajs- coś w
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: Mój znajomy wkręcił się w amwey, próbował mnie też do tego wciągnąć ale argumenty jego "wspólnika" były tak miałkie, że się nie dałem. Natomiast po 5ciu latach ich współpraca się zakończyła, zniknęły wspólne zdjęcia z wspaniałych wyjazdów i innych pokazówek, ogólnie życie na wyrost, non stop próbowali pokazać jakich to kokosów nie mają a ledwo przędli. Ostatecznie gość sprzedaje watę cukrową na eventach i dalej jest wielkim biznesmenem w garniturze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Beszczebelny: Jeden znajomy musiał uciekać z Polski. Drugi sam się zwolnił bo stwierdził że już ma tyle ludzi pod sobą że wyżyje z magicznego dochodu pasywnego, od razu jak się zwolnił zablokowali mu konto i marzenia legły w gruzach XDD Co śmieszne nic się przez to nie nauczył i poszedł w fotowoltaike XD
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: Byłem w FMie pewnie około roku, miałem tam sporo znajomych 'z branży'. Większość oczywiście odpadła, najbardziej zagorzali (z mercedesami) przenosili się do innych biznesów razem ze swoimi grupkami popleczników. To byli już zawodowcy 'mindsetu zwycięzcy', oni na prawdę w to wierzyli. Mi osobiście pozwoliło to wystartować w życiu zawodowym. Z obsługi klienta przeszedłem do sprzedaży i dzięki również tej wiedzy było dosyć łatwo niezależnie od produktu (może dlatego że mlm
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: > souvre też chętnie zobaczę w tym wpisie, próbowali mnie tak naciągnąć że to masakra

@winsxspl:

1. Znajomy został jakimś dyrektorem czy innym habilitowanym kontraktorem w Souvre, panoszył się jaguarem i cieszył się bogatym życiem. Wszystko runęło z dnia na dzień i teraz popyla w fabryce XD
2. Całkowicie z drugiej strony mam znajomych co sprowadzają te wszystkie MLMy do Polski. Zawsze są na szczycie piramidy i ciągną z
  • Odpowiedz