Pytanie do wszystkich, którzy wierza, że Kaczyński nie wejdzie w koalicję z Braunem - jak tam sie sprawują garnki z prezentacji za 11 koła? Kaczyński, jak będzie trzeba, to pójdzie z Braunem nawet do łóżka. Stary dziad doskonale wie, że obiektywnie zostało mu kilka lat życia i ma też świadomość, że stworzył partię chciwych cyników, którzy rozszarpią go jak wygłodniałe psy, jeśli nie da im w 2027 władzy i dostępu do państwowych
@nie_umiem_inwestowac: oj żebyś się nie zdziwił. Historia jest pełna mitów i fałszu, u nas bohaterem jest Piłsudski, w Rumunii Ceaucescu a na Ukrainie Bandera. Jakbyśmy zbrojnie nie zajęli Kijowa w 1919 to bym się oburzał bardziej.
@budep: przede wszystkim bawi jak ludzie którzy mówili o realizmie w stosunkach międzynarodowych i większej rezerwie w kontaktach z Ukrainą (i mieli sporo racji) teraz mówią o niewdzięczności jadąc na emocjach
@Turin89: typowa gadka polityka na ocieplenie wizerunku więc nie wiem czy Nawrocki się ośmieszył. Ciekawe czy Max Hubner coś ma jakąś posadkę z tego lizusostwa czy coś czy za darmo robi z siebie kretyna...
Policja zatrzymała pięć osób, które brały udział w brutalnym pobiciu Ukraińców na moście Świętokrzyskim w Warszawie. Sprawcy mają od 15 do 18 lat. Namierzali ich i wyłapywali sukcesywnie, co 2-3 godziny i doprowadzali do komendy. Wszyscy zatrzymani to Polacy w wieku od 15 do 18 lat. Trzech z nich to nieletni – dwóch 15-latków i 16-latek. Pozostali mają 17 i 18 lat, więc będą odpowiadać za swoje czyny jak dorośli.
A na chleb mieliśmy tylko mieć za Tuska. Tymczasem WIG20 historyczny boost, konsumpcjonizm Polaków rośnie, Orlen rośnie, sondaże partii Tuska rosną. Wszystko odwrotnie jak prawica zapowiedziała. #bekazpisu #polityka #ukraina
Nareszcie jakiś życiowy i ważny społecznie postulat. Bez tego nie mogłem żyć xD
Tablice rejestracyjne zawierały polską flagę w latach 2000-2006, obecnie zostały dostosowane do wymogów unijnych. Tablice rejestracyjne zawierają flagę unijną (tzw. euroband), aby ułatwić poruszanie się po drogach Europy i ujednolicić wygląd oznaczeń w państwach: ➡️Łatwiejsza identyfikacja za granicą. Policjant we Włoszech nie zatrzyma cię do kontroli biorąc za Serba czy Albańczyka. ➡️Brak konieczności posiadania naklejki z kodem kraju. Nie musisz już naklejać
Czyli jednak nasza "patriotyczna prawica" ma powiązania z rosyjską mafią. Co za niespodzianka. Przypomina to powiązania pomarańczowej małpy z ludźmi rosyjskiej mafii.
@klawiszs: Stanowski sprzedał większość udziałów w Weszło i od tego czasu nie zajmuje się już portalem. Sam w żaden sposób nie reklamował Zondy, ja bym go z nimi nie łączył, chociaż nie ukrywam że też o Weszło pomyślałem, no ale to nie na jego warcie.
Muszę powiedzieć, że to jeden z najbardziej optymistycznych wieczorów w światowej polityce od dawna. Skorumpowany, autorytarny rząd upada bez ani jednego wystrzału pod wpływem zdeterminowanych obywateli. To ma vibe 1989 roku - trzymam kciuki za Węgry, deorbanizację, derusyfikację i deoligarchizację.
Może od Węgier zacznie się odnowa wiary w liberalną demokrację ;)
@Basileus: jak można pisać o autorytarnym rządzie, skóra tam były normalne wybory? Opozycja mogła wygrać wcześniej i już dawno być u władzy, Organa wybierali ludzie
To tak żeby przypomnieć. Niedawno Prezydent Polski poparł gościa, którego Węgrzy dosłownie kopnęli w dupę, dając jemu przeciwnikowi większość konstytucyjną. Na starcie popsuł sobie stosunki z nową węgierską władzą, plus skompromitował się wewnętrznie udzielając poparcia zdrajcy narodów europejskich, przyjacielowi Putina. A to wszystko by próbować ratować psychoprawacką międzynarodówkę.
Czasem tak bywa, że genialny artysta, muzyk, pisarz, czy reżyser ma deficyty rozumu. Lub mówiąc wprost - jest zwykłym debilem #muzyka #polityka #polska
@thorgoth: każdy głosuje jak uważa, ale artyści wchodzący w politykę są niesamowicie irytujący. Jak chcą wesprzeć konkretną sprawę to spoko, ale suche stwierdzenie na kogo się głosuje to bardzo zły pomysł
K---a donek zrobil paliwo po 5..19 a nawet mniej, a te debile z pisu twierdza ze to jego wina bo rudy c--j rozpoczal wojne z jedym z wiekszych importerów ropy XDDDD
@RitzCarlton111: to jest normalne że opozycja wszystko krytykuje, wszędzie na świecie tak to działa i chyba trzeba się z tym pogodzić. Żałosny poziom opozycji pisowskiej wychodzi przy nazywaniu premiera RP Niemcem i zdrajcą ojczyzny, albo sugerowanie, że poproszą Trumpa żeby zrobiłz nim to co z Maduro.
#polityka #bekazpisu ja wiem, że wobec Nawrockiego nie ma zbyt wielu oczekiwań, ale czy on w w ogóle podjął już jakieś działanie w interesie Polski? xd
@ProstyKrzywy: szczególnie że mógłby powiedzieć że to jemu się opłaca bo ma warunki bla bla i nie jest przeciwko bla tylko że Unia wymusza. Ale to chyba za trudne dla wyborców
@wstanczyk: zwłaszcza że przecież jak KO wygra to może być układ że będzie potrzebować Konfy do większości gdy Konta i PiS to będzie za mało (bez Brauna)... Pytanie tylko czy wtedy Konfiarze nada będą tacy twardzi że wezmą stołki mając w d dawne obietnice. No i pytanie czy Wawer mówi za całą Konfę czy tylko za RN?
Kaczyński, jak będzie trzeba, to pójdzie z Braunem nawet do łóżka.
Stary dziad doskonale wie, że obiektywnie zostało mu kilka lat życia i ma też świadomość, że stworzył partię chciwych cyników, którzy rozszarpią go jak wygłodniałe psy, jeśli nie da im w 2027 władzy i dostępu do państwowych
źródło: IMG_4419
Pobierz