Wpis z mikrobloga

Jak sobota, to wiadomo, że #rozdajo!

Dziś przygotowałem dla Was książkę 10 kroków do maksymalnej produktywności Michała Śliwińskiego (pozycja już nie do kupienia – nakład zdążył się wyczerpać :)

...a do tego:
- Kubek i długopis z logo JakDorobic - a tak, na pamiątkę.
- Płyta DVD-R - może się przydać do back-upu ważnych dokumentów, gdy zawiedzie chmura i dysk twardy.
- Kod licencyjny na system antywirusowy McAfee Mobile - licho nigdy nie śpi, warto mieć antywirusa również na telefonie.

Co o książce mówi autor:



Więcej przeczytacie w tym miejscu

Zasady rozdajo:
Klikacie plusik
Wchodzicie w link i czytacie o ciekawym quizie Revoluta. Jeśli macie tam już konto, wystarczy się zalogować i odpowiedzieć na kilka pytań. Do zdobycia jest około 65 zł – szybko i bez zbędnych warunków. Quiz jest bardzo prosty i jestem przekonany, że każdy sobie poradzi (w razie czego odpowiedzi znajdziecie w sieci).
Jeśli jednak nie macie jeszcze karty Revoluta, możecie najpierw zdobyć dodatkowo 50 zł premii na start i dostęp do Revolut Premium za darmo!
Odpowiadacie na pytanie: Jaka rzecz lub usługa w niewygórowanej cenie (do 99 zł) diametralnie zmieniła Twoje życie. Chodzi o zakup w ostatnim roku. Krótko opisz.

Ogłoszenie zwycięzcy w środowy wieczór. Wysyłka kurierem DPD na mój koszt.
___
Dołącz do grupy na FB
Do obserwowania i czarnolistowania: #kasazpromocji

#rozdajo #jakdorobicrozdaje #pieniadze #promocje #promocja #zarabianie #oszczedzanie #okazja #okazje ##!$%@?
JakDorobiccom - Jak sobota, to wiadomo, że #rozdajo! 

Dziś przygotowałem dla Was k...

źródło: comment_1661613134fXDZmkvmsR48lBS6R2B5WE.jpg

Pobierz
  • 18
Audiobooki z BookBeat. Kiedyś nie byłam do tego w ogóle przekonana. Na obecną chwilę wolę posłuchać dobrej książki w tramwaju, czy w pracy na przerwie (w domu to zbyt oczywiste), niż posłuchać muzyki itd. Co pozwala mi się przyjemnie zrelaksować. Wcześniej czytałam tylko tradycyjne książki. Minus ich był taki, że jako osoba, która jest niewidoma na 1 oko sprawiało trudność. Wzrok często męczył się, momentami bolał. Znalezienie książki z odpowiednią wielkością liter,,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JakDorobic_com: xd

tokeny DOT o wartości około 65 zł będą Waszą nagrodą


Żadna rzecz nie zmieniła diametralnie mojego życia, ale za stówę mogę polecić bieliznę termoaktywną, fajnie się w niej pracuje zimą, bo jest ciepło