Wpis z mikrobloga

Przekonaj mnie, że iphone za 5000 zł jest lepszy niż moja motorola z androidem za 700 zł (nigdy się nie zawiesiła, internet, filmy, apki śmigają, nic nie muli)
Proszę bez żadnej ironii i szydery. Zarabiam >20 k jako dev, oprócz tego bawię się we flipy.

Nie narzekam na finanse. Dużo rozmawiam z ludźmi, gram w gierki na telefonie, videorozmowy, internety, aplikacje bankowe itd.

Do robienia zdjęć mam lustrzankę za 7k.

Dostałem macbooka od firmy, jakiś topowy model i oddałem po tygodniu.

#iphone #telefony #programista15k #programista25k #android #kiciochpyta #cowybrac
s.....u - Przekonaj mnie, że iphone za 5000 zł jest lepszy niż moja motorola z androi...

źródło: comment_1661422700mRfw6AHr0VJAgD8wD4bjGQ.jpg

Pobierz
  • 286
Ale po co mamy przekonywać? Każdy nas wydaje sobie pieniądze na co chce, Ty kupiłeś motorole, inny Mirek kupi sobie iphona i za 7tys, nie rozumiem tego oceniania czyichś zakupów
@wujeklistonosza: @lewacka_betoniarka: Nie wiem, nie jestem profesjonalnym fotografem xD podejrzewam, ze 3/4 ludzi nawet nie ustawia tych lustrzanek tylko wala na auto. Raczej chodzilo mi o porównanie aparatu w Motoroli za 700 zł do IP :p. Nikt nikomu przecież nie zabrania mieć IP i lustrzanki, ani jakiegokolwiek innego telefonu i aparatu. Chciałem tylko podkreślić wygodę telefonu z dość dobrym aparatem.
@sikalafou:

zarabiam tyle i to nie jest trolling. Myślisz, że każdy na wykopie to nieudacznik z 3k na łapę jak ty, a każdy kto się wyłamuje z tych ram to troll? Tak ci się łatwiej żyje wierząc w to? (https://www.wykop.pl/wpis/67333291/#comment-239264339)


Żeby powiększyć sobie wacka, nie trzeba przechwalać się zarobkami, które wcale nie są imponujące i nazywać innych nieudacznikami, wystarczy poszukać w necie, napewno znajdziesz ofertę dla siebie.
@sikalafou: Co prawda trochę nie na temat będzie (miałem przekonywać do IP :D), ale przedstawię Ci nieco swój punkt widzenia.
Iphone jest telefonem poprawnym. Długo dostaje aktualizacje, jest jako tako naprawialny (zakładając że pieniądze nie są problemem i naprawiasz zawsze w oficjalnym źródle - tutaj mam problem z apple. Blokują jak tylko się da naprawę poza serwisem. Jak na telefon liczą sobie sporo, więc myślę że śmiało można porównać sytuację do
@sikalafou: w firmie w której pracuje od niedawna większość dostaje właśnie motorole e40, a jako że pracuje tam w IT to wstępnie konfiguruje te telefony i uważam że nie da się ich używać xD telefon od pierwszego uruchomienia działa w #!$%@? wolno, co chwilę animacje się zacinają/trzeba czekać aż aplikacja się włączy do nie działa wifi calling (Orange) przez co używanie ich na hali produkcyjnej to mocne iksde. Już pomijam jakość
@sikalafou A co mnie obchodzi developerze 100k jakim ty telefonem na co dzien podcierasz sobie dupe, tak ci się nudziło programisto za dychę ze wymysliles zarządzanie ludzkimi umysłami wywołując gownoburze z dupy w necie, smutne twoje życie za te 20k xd