Wpis z mikrobloga

Przekonaj mnie, że iphone za 5000 zł jest lepszy niż moja motorola z androidem za 700 zł (nigdy się nie zawiesiła, internet, filmy, apki śmigają, nic nie muli)
Proszę bez żadnej ironii i szydery. Zarabiam >20 k jako dev, oprócz tego bawię się we flipy.

Nie narzekam na finanse. Dużo rozmawiam z ludźmi, gram w gierki na telefonie, videorozmowy, internety, aplikacje bankowe itd.

Do robienia zdjęć mam lustrzankę za 7k.

Dostałem macbooka od firmy, jakiś topowy model i oddałem po tygodniu.

#iphone #telefony #programista15k #programista25k #android #kiciochpyta #cowybrac
s.....u - Przekonaj mnie, że iphone za 5000 zł jest lepszy niż moja motorola z androi...

źródło: comment_1661422700mRfw6AHr0VJAgD8wD4bjGQ.jpg

Pobierz
  • 286
z tego co napisales, nie masz prawa wyciagac zadnych wniosków pod teze.

1. bawiles sie czyli nie miales okazji uzywac. jedynie sie pobawiłeś. taki test nie mówi niczego.

2. to, ze ci sie nie zepsul to zaden argument. prawdopodobnie nie zepsułby ci sie i iphone ponieważ może jesteś osobą, która dba o sprzęt albo masz farta.

3. moze o nie nie dbała. z danych dostepnych sprzety apple są dlugowieczne z natury.


@
Przekonaj mnie, że iphone za 5000 zł jest lepszy niż moja motorola z androidem za 700 zł


@sikalafou: ale iphone jest lepszy. Nie 7 razy lepszy, ale lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sikalafou: można. jak nie wiesz jak to nie pomoge. jeden odkłada telefon na stól a inny go rzuca z metra na ten stół. to drugie to nie jest normalne traktowanie rzeczy tylko niedbalstwo. A co jej sie psuło? Bo może myslała, ze sie popsuło i serwis nie robił nawet zadnej naprawy?
* Płynność i stabilność systemu

* Dobry aparat

* Dobre głośniki

* Dobry ekran 120hz

+ ecosystem Appla

^ tego Twój telefon nie ma ;) Co więcej chciałbyś usłyszeć?


@Heelouu: w moim złomie za 700 zł
- również system działa płynnie, jak napisałem
- do dobrych zdjęć mam lustrzankę, a do "normalnych" wystarczy mi 13 mpx w obecnym telefonie
- dobry ekran? Ten który mam jest hd, wystarczy w zupełności, nie
tak samo wystarczy jak 13 mpx w zwykłym gównofonie za <1000 zł, różnica jest naprawdę nieznaczna.

Jak chcę robić DOBRE zdjęcia, to zabieram lustrzankę.


@sikalafou: Nie jest nieznaczna. Jest właśnie zasadnicza. Dużo bardziej odczuwalna niż porównując dobry tel z lustrzanką. Możesz zrobić dobre zdjęcie flagowcem, nie tak dobre jak lustrzanką ale dobre. Swoim budżetowcem możesz zrobić tylko byle jakie.

Na porównaniu chyba nie muszę pisać które zdjęcie jest robione e40 a
Mirkosoft - > tak samo wystarczy jak 13 mpx w zwykłym gównofonie za <1000 zł, różnica...

źródło: comment_1661435503Cwk9FsLzPbVVEqyCSW6T6n.jpg

Pobierz
@sikalafou: Ja Ci powiem tak, byłem androidowcem, który miał chyba większość flagowców jakie wyszło od xiaomi, samsunga, sony i jakis czas temu kupiłem 13 pro maxa. Więcej androida nie kupie, dziękuje do widzenia.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mirkosoft:

Genialny argument, ludzie będą wszędzie łazić z aparatem bo Twój stary tak robi od 30 lat. Rozumiem że chałupę też mamy grzać piecami kaflowymi, bo jakaś babcia na wsi tak robi od 30 lat i jej nie przeszkadza :)


Nie po prostu nie rozumiem tego pieprzenia że se zrobię telefonem i będzie git, a potem będziesz chciał się pochwalić komuś i zgrasz te zdjęcia na telewizor/komputer I olaboga co one
@sikalafou: ma stabilny system w którym aplikacje egzystują w pełnej izolacji jak w kontenerach Dockerowych, chodzi tak samo płynnie po wielu latach od resetu i ma poprawki bezpieczeństwa na drugi dzień. Niczego z tych rzeczy nie ma ani Motorola ani Samsung za 4000 zł.

A czy jest warty 5000 to sobie sam odpowiedz, ja nigdy nie zapłaciłem za iPhone więcej niż 2500 zł.
: w czym może być lepszy w kontekście tego do czego służy telefon?


@sikalafou: jako telefon? Będzie miał 5G. Jednak chyba nie chcesz powiedzieć, że zatrzymałeś się na 1990, gdzie telefony służyły tylko do dzwonienia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Znaczy ja wiem, że to zarzutka, ale mi się nudzi to odpisuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)