Wpis z mikrobloga

Przekonaj mnie, że iphone za 5000 zł jest lepszy niż moja motorola z androidem za 700 zł (nigdy się nie zawiesiła, internet, filmy, apki śmigają, nic nie muli)
Proszę bez żadnej ironii i szydery. Zarabiam >20 k jako dev, oprócz tego bawię się we flipy.

Nie narzekam na finanse. Dużo rozmawiam z ludźmi, gram w gierki na telefonie, videorozmowy, internety, aplikacje bankowe itd.

Do robienia zdjęć mam lustrzankę za 7k.

Dostałem macbooka od firmy, jakiś topowy model i oddałem po tygodniu.

#iphone #telefony #programista15k #programista25k #android #kiciochpyta #cowybrac
s.....u - Przekonaj mnie, że iphone za 5000 zł jest lepszy niż moja motorola z androi...

źródło: comment_1661422700mRfw6AHr0VJAgD8wD4bjGQ.jpg

Pobierz
  • 286
@sikalafou: Ja mam Iphona 7 którego używam 3 lata, a jeszcze kupiłem go używany :) Cały czas działa jak nowy i NIGDY się nie zwiesił, pokaż mi 3 letniego (wsumie 5 letniego) Androida który się nie zwiesza. Ale przyznaję że 5k to by mi szkoda było dlatego następny IP również będzie używany
@magiczny_orangutan: Dżizas jaki ładny post.

A co do porównania opa, a kij z iphonem, mnie irytowało wolne działanie słabych androidów, dlatego wolę wydać 1300 i żeby śmigało. Po prawdzie czujesz jak wolno coś działa, dopiero jak się przesiądziesz i wrócisz na jakiś czas spowrotem. A no i zapewne jakość rozmów ssie w tej motorolli, tak zgaduję.
@sikalafou: Też tak mówiłam zanim nie zaczęłam używać iPhona. Teraz jak się zepsuje to raczej kupię kolejnego niż coś tańszego na androidzie. Z żadnego telefonu mi się tak fajnie nie korzystało, ale nie widzę powodu żeby kogoś na siłę przekonywać.
że nigdy w życiu nie mieliście iPhone’a w rękach


@magicznyjozef: Miałem ajfona se 32gb. Nigdy więcej tego gówna. XD

Już przesiadka na ówczesnego ksiaomi note 4 była skokiem jakościowym ZNACZNIE w górę, teraz od dwóch lat lecę na poco f2 pro i jest mega zajebiście. Niektórzy potrafią te poco f2 prawie nowe sprzedawać po 8 stów, więc już w ogóle mega sprawa.
@sikalafou: walki telefoniarzy to taki sam poziom co walki kolsolarzy xD Po co miałby cię ktoś przekonywać? Używaj czego chcesz. Miałem iphona 6, potem i nadal mam iphona 5se a aktualnie moim głównym telefonem jest samsung 52s. Niektórzy serio nawet #!$%@? kolbę prezesowi ulubionego korpo
@sikalafou: Ja lubię iPhona bo do innych użytkowników tych telefonów pisze zamiast smsow to przez iMessage które jest rzekomo dość bezpieczne i szyfrowane end to end, to samo z rozmowami Video które działają koszmarnie z messengerze. Do tego zaleta dla mnie jest brak usług Google, których w Apple nie używam, żadnych map, gmaili itp, nic mnie z Google nie łączy odkąd nie używam androida.
@chuckmls: z racji tego, że zasrany telefon ma rzeszę FANATYKÓW i chcę poznać ich zdanie w rzeczowy sposób. Nikt się nie emocjonuje podobnymi wątkami, czy samsungowcy, czy Lgowcy, a jedynie iphonowcy się odpalają.


@sikalafou: No i gdzie tu się ktoś odpalił? Bo na moje oko to użytkownicy iPhone po prostu go używają i nie dają #!$%@? co się dzieje dookoła. Za to jak „samsungowcy” czy „lgowcy” zobaczą ze ktoś ma