Wpis z mikrobloga

Przekonaj mnie, że iphone za 5000 zł jest lepszy niż moja motorola z androidem za 700 zł (nigdy się nie zawiesiła, internet, filmy, apki śmigają, nic nie muli)
Proszę bez żadnej ironii i szydery. Zarabiam >20 k jako dev, oprócz tego bawię się we flipy.

Nie narzekam na finanse. Dużo rozmawiam z ludźmi, gram w gierki na telefonie, videorozmowy, internety, aplikacje bankowe itd.

Do robienia zdjęć mam lustrzankę za 7k.

Dostałem macbooka od firmy, jakiś topowy model i oddałem po tygodniu.

#iphone #telefony #programista15k #programista25k #android #kiciochpyta #cowybrac
s.....u - Przekonaj mnie, że iphone za 5000 zł jest lepszy niż moja motorola z androi...

źródło: comment_1661422700mRfw6AHr0VJAgD8wD4bjGQ.jpg

Pobierz
  • 286
@sikalafou: mam taką motorolę, nie da się jej używać. Nie ma NFC mimo że pochodzi z lat kiedy było to standardem. Odblokowanie palcem z tyłu? Średniawka. Mnóstwo gównianych aplikacji google zaraz po skonfigurowaniu? Średniawka. Gabaryt za duży. Za to 12 mini zajebisty, dostęp do wszystkiego od razu, rozmiar super, sprawnie chodzi. A i zdjęcia jakie. Nagle w nocy wszystko widać.
@sikalafou: nie będę schodzić na temat iphonów, ale

Do robienia zdjęć mam lustrzankę

to na #!$%@? Ci ta motorola? Sprzedaj ją, kup sobie prostą nokię z porzadną baterią, a pozostałe pieniądze przeznacz na kolejnego flipa. Zegarek możesz mieć na ręce. Do gier konsola. Przelew możesz w okienku w banku zlecić. Po co Ci ten smartfon chłopie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@sikalafou: no widzisz, a ja miałem i dlatego kupiłem sobie iphona i problemy zniknęły od razu. Moi rodzice na xiaomi redmi note z różnymi numerkami podobnie. Moja siostra z samsungiem A[coś tam] też narzeka. Narzekań na telefon nie słyszałem tylko od innych znajomych posiadających iphona ¯\_(ツ)_/¯ (no chyba że narzekaniem można nazwać że nie ma yt vanced no to ok, narzekali ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
@sikalafou: ile masz tą motorolę, bo ja od świąt g50 i mimo iż ma tylko pół roku to przy np. odpalaniu internetu i czekaniu na powiadomienia to jest zamrożona na jakąś minutę całkowicie, oprócz tego czasami jakieś losowe crashe.
Wcześniej miałem moto g5s i byłem bardzo zadowolony aczkolwiek teraz nie wiem czy mój kolejny telefon to nie będzie właśnie jakiś starszy iphone. Przewaga dla motoroli to gesty i sterowanie bez typowych
@sikalafou: Też byłem przeciwnikiem Apple dopóki sam nie spróbowałem, po gównianym Samsungu za 2.5k, który po roku zamulał. Różnica jest kolosalna, ale nie ma sensu kolegi przekonywać. Możesz nawet używać Nokii 3310 i #!$%@? mi do tego. Jak ktoś mówi, że mu się tel z Androidem nie zacina, to nie wierzę. To niemożliwe. Sam miałem przed Iphone chyba 7 androidów i wszystkie zamulały.