Wpis z mikrobloga

Przekonaj mnie, że iphone za 5000 zł jest lepszy niż moja motorola z androidem za 700 zł (nigdy się nie zawiesiła, internet, filmy, apki śmigają, nic nie muli)
Proszę bez żadnej ironii i szydery. Zarabiam >20 k jako dev, oprócz tego bawię się we flipy.

Nie narzekam na finanse. Dużo rozmawiam z ludźmi, gram w gierki na telefonie, videorozmowy, internety, aplikacje bankowe itd.

Do robienia zdjęć mam lustrzankę za 7k.

Dostałem macbooka od firmy, jakiś topowy model i oddałem po tygodniu.

#iphone #telefony #programista15k #programista25k #android #kiciochpyta #cowybrac
s.....u - Przekonaj mnie, że iphone za 5000 zł jest lepszy niż moja motorola z androi...

źródło: comment_1661422700mRfw6AHr0VJAgD8wD4bjGQ.jpg

Pobierz
  • 286
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@sikalafou: nic nie przekonuje mnie do tego ekosystemu. Drogi sprzęt, niekompatybilne to z niczym, dodatkowo fanbase.
Mam honora za 1200 zł ma już 4 lata. Daje radę ale już pora wymienić.
  • Odpowiedz
@sikalafou: Ciebie się nie da przekonać a nawet jakiś siajomi za 2k jest lepszy niż Twoja motorola. Równie dobrze byś mógł powiedzieć "przekonajcie mnie, że słynna S klasa za 1 milion jest lepsza od mojego golfa za 100k bo golfem jeżdżę, ma klime, otwierają się szyby i mniej pali" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ciebie się nie da przekonać a nawet jakiś siajomi za 2k jest lepszy niż Twoja motorola. Równie dobrze byś mógł powiedzieć "przekonajcie mnie, że słynna S klasa za 1 milion jest lepsza od mojego golfa za 100k bo golfem jeżdżę, ma klime, otwierają się szyby i mniej pali" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@elemenTH: porównanie telefonu do samochodu to absurd. Zbyt dużo elementów różni golfa od merca.

Nie
  • Odpowiedz
@sikalafou: nie, żaden absurd, komfort i wygoda użytkowania, jakość zdjęć, głupich głośników jest odczuwalna na 1 kontakt z telefonem. Wszystko jest po prostu lepsze ale dla Ciebie nie ma różnicy bo Ci whatsapp działa ¯\_(ツ)_/¯
No właśnie idealnie porównanie s klasy do golfa, golf też jeździ tylko nie tak jak esa.
  • Odpowiedz
@NielegalneKretowisko: o to to, mam ip 11 (prawie 3 letni telefon juz) i 120hz to jedyny powod dla ktorego bym zmienil ten telefon, cala reszta mi pasuje - no ewentualnie bateria do wymiany, ale to niski koszt przy takim czasie uzytkowania
  • Odpowiedz
komfort i wygoda użytkowania, jakość zdjęć, głupich głośników jest odczuwalna na 1 kontakt z telefonem


@elemenTH:
okey, czyli już coś mamy. Gadajmy o konkretach.

- komfort i wygoda użytkowania => rozwiń, w czym iphone jest od takiego trupa motoroli, który przytoczyłem. To jest zbyt ogólnikowe, właściwie nic nie znaczy.

- jakość głośników => nie korzystam z głośników raczej to w sumie dla mnie no matter.
  • Odpowiedz
@sikalafou: Zamknięty świetnie zoptymalizowany system wraz z aplikacjami, długoletnie wsparcie aktualizacjami, ekosystem Apple i synchronizacja (jeśli korzystamy z innych urządzeń Apple), większa kontrola nad prywatnością z perspektywy szarego użytkownika. Android jest darmowy bo Ty jesteś produktem. Używam iPhone 7, który dostał najnowszego iOS 15 po 6 latach! (16 już nie dostanie), ma 2gb ramu i stary procesor a wszystkie aplikacje na nim śmigają aż miło. Teraz czekam na premierę 14 i
  • Odpowiedz