Wpis z mikrobloga

Przekonaj mnie, że iphone za 5000 zł jest lepszy niż moja motorola z androidem za 700 zł (nigdy się nie zawiesiła, internet, filmy, apki śmigają, nic nie muli)
Proszę bez żadnej ironii i szydery. Zarabiam >20 k jako dev, oprócz tego bawię się we flipy.

Nie narzekam na finanse. Dużo rozmawiam z ludźmi, gram w gierki na telefonie, videorozmowy, internety, aplikacje bankowe itd.

Do robienia zdjęć mam lustrzankę za 7k.

Dostałem macbooka od firmy, jakiś topowy model i oddałem po tygodniu.

#iphone #telefony #programista15k #programista25k #android #kiciochpyta #cowybrac
Pobierz s.....u - Przekonaj mnie, że iphone za 5000 zł jest lepszy niż moja motorola z androi...
źródło: comment_1661422700mRfw6AHr0VJAgD8wD4bjGQ.jpg
  • 286
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sikalafou: moim zdaniem kupienie ajfona ma sens jeśli siedzi się w ekosystemie apple. W sensie jeśli nie grał bym w gierki na PC to pewnie do pracy wolał bym dobrego MacBooka i iPhone w kieszeni. Jak nie masz maca to tracisz pewnie z 50% możliwości iPhona. Ale ze względu na to że mam dobrego pc do pracy/grania to kupno japka jest dla mnie bez sensu bo mocno wszedłem w ekosystem google.
@seanconnery: aparat, zamknięty OS i środowisko (dla posiadaczy więcej jak tylko telefonu od apla), większe bezpieczeństwo, doskonały i responsywny dotyk, długa funkcjonalność (flagowe szajsungi nie pracują tak sprawnie po np. 4-5 latach od premiery jak srajfony). Oczywiście jak dla mnie android ma więcej zalet, ale ja się trzymam budżetu telefonu w okolicach 1-2k i takie telefony spełniają w 95% moje potrzeby (aparat zawsze mógłby być lepszy). W budżecie 4-5k lub w
Powiem wam taka historie. W czasach zaprzeszlych, kiedy to produkowano jeszcze nokie 3310, a mozna bylo miec juz normalny telefon z netem- ja, bedac fanem nokii, kupowalem nowa jak stara nie dawala juz rady. Kiedys poszedlem na impreze i jakos tak polozylem ten telefon na stoliku czy cos, nie pamietam. Pamietam za to spojrzenie dziewczyn- patrzyly na mnie jak na parobasa jakiegos. Dlatego teraz polecam wszystkim porzadnego nowiutkiego iphonea- z duzym ekranem,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sikalafou: też mam Motorolę. Priorytetem był duży ekran i jak najdłużej działająca bateria. W efekcie kupiłem g60s z ekranem 6'8 cali i 6000 mAh baterii. Ładuje w ciągu godziny i mam baterie pełna cały dzień w trasie polecam. #!$%@?ć ajfony