Wpis z mikrobloga

Jakim cudem robole dają rade pracować na 3 zmianie ? To jest jakaś abstrakcja, przychodzisz na 19 godzinę i #!$%@? umorusany przez następne 8 godzin. W #!$%@? środku nocy ! Jak to możliwe ze oni wszystkie obowiązki i przyjemności wykonują przed #!$%@? w kołchozie ? Ja wstaje, robię trening i siadam do pracy zdalnej do godziny 14:00, później mam cały dzień dla siebie i po atrakcjach sen. A u nich, sen, jakieś gowno robolskie w wolnym czasie, praca, sen. Zupełnie odwrotnie XD. Znacie jakiegoś przegrywa pracującego na nocki ? Bo ja nigdy nie poznałem kogoś takiego #pracbaza #korposwiat #robpill
  • 57
@Mlodyobiat też pracuję zdalnie (programista here) ale w życiu by mi nie przyszło do głowy by w ten sposób gardzić kimś kto wykonuje inną pracę i w innych godzinach. Już nie wspomnę o tym, że na nocki pracują np. lekarze i wielu innych ludzi, dla których twoja praca będzie gówno-robotą. Jedyne co widać z twoich wpisów (nawet jeśli to zarzutki) to kompleksy i frustrację związaną z tematyką pracy więc zmień pracę i
@Mlodyobiat: robiłem kiedyś tydzień na nocki, jak miałem 18 lat gdy dorabiałem na wakacjach w januszexie.
NIGDY WIECEJ TEGO GOOOWNA
Wychodzisz wieczorem z domu i wracasz rano. Już nie wspomnę o tragicznym komforcie pracy gdy masz rozwalony zegar biologiczny snu. Gdy wrócisz do domu to i tak masz cały dzień zyebany. Nie ma mowy że się wyśpisz, nawet gdybyś spał po 12h. Cały dzień jest zmęczony a na wieczór znów do
@Mlodyobiat: Akurat pracowałem w takim trybie żeby sobie dorobić na start po studiach w UK. Z zalet: miałem mnóstwo energii po pracy(byłem w stanie zrobić trening siłowy po pracy w fabryce), wystarczało mi 6h snu, wszystko szło załatwić(otwarte sklepy, mały ruch). Teraz najlepiej na zdalniaku 7-15.
@Mlodyobiat: Gościu, myślisz tylko o sobie. Są osoby, takie jak jak ja której nie żyją rano. Choćbyś spał 12h, to i tak rano jesteś padaka. Idziesz sobie spokojnie do pracy na 22:00, wychodzisz rano o 6:00, robisz sobie jedzonko i idziesz spać. Wstajesz o ok. 15:00 i masz czas dla siebie, dzieci i żony która wróciła z pracy. Masz przy tym masę energii, bo jesteś świeżo po długim śnie. I nie