Wpis z mikrobloga

Jakim cudem robole dają rade pracować na 3 zmianie ? To jest jakaś abstrakcja, przychodzisz na 19 godzinę i #!$%@? umorusany przez następne 8 godzin. W #!$%@? środku nocy ! Jak to możliwe ze oni wszystkie obowiązki i przyjemności wykonują przed #!$%@? w kołchozie ? Ja wstaje, robię trening i siadam do pracy zdalnej do godziny 14:00, później mam cały dzień dla siebie i po atrakcjach sen. A u nich, sen, jakieś gowno robolskie w wolnym czasie, praca, sen. Zupełnie odwrotnie XD. Znacie jakiegoś przegrywa pracującego na nocki ? Bo ja nigdy nie poznałem kogoś takiego #pracbaza #korposwiat #robpill
  • 57
  • Odpowiedz
@Mlodyobiat: Ja jestem przegrywem pracującym na nocki, w sensie nie teraz ale jak zbierałem na jacht to miałem robótke w nl same nocki w fabryce po 12h od 18 do 6 rano - po pół roku sie zwolniłem i teraz 3-4 miesiące wakacji mam co roku pod żaglami.

Gnije z przygłupów za to co to szukają czyściutkiej pracy gdzie sie nie zmęczy tylko po to żeby się jej nie wstydzić i
  • Odpowiedz
@Mlodyobiat: powinieneś mieć jakiś szacunek do tych "roboli" pracujących na trzy zmiany dlatego, że robią coś, czego ty nie jesteś w stanie, a nie ziać pogardą. Poza tym normiku czep się tramwaju, gówno cię obchodzi co kto robi w wolnym czasie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mlodyobiat: ja pracuję w korpo na nocki (2 w roboczym tygodniu) zdalnie i jest fajnie bo płacą aż 150% stawki. Wiele osób w zespole robi głównie nocki. Nie jest to może wygodne dla 30+ i organizm się męczy ale na pracy zdalnej da radę wytrzymać.
  • Odpowiedz
@Mlodyobiat: Ja to się dziwie takim robolom jak ty.
Musisz wstać rano i #!$%@?ć jak murzyn do 14.
Ja wstaje kiedy chce, jak mi się chce to popracuje, a jak nie to się #!$%@?, a kasa i tak leci.
Zastanów się trochę nad swoim robolskim życiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz