Wpis z mikrobloga

Jakim cudem robole dają rade pracować na 3 zmianie ? To jest jakaś abstrakcja, przychodzisz na 19 godzinę i #!$%@? umorusany przez następne 8 godzin. W #!$%@? środku nocy ! Jak to możliwe ze oni wszystkie obowiązki i przyjemności wykonują przed #!$%@? w kołchozie ? Ja wstaje, robię trening i siadam do pracy zdalnej do godziny 14:00, później mam cały dzień dla siebie i po atrakcjach sen. A u nich, sen, jakieś gowno robolskie w wolnym czasie, praca, sen. Zupełnie odwrotnie XD. Znacie jakiegoś przegrywa pracującego na nocki ? Bo ja nigdy nie poznałem kogoś takiego #pracbaza #korposwiat #robpill
  • 57
  • Odpowiedz
@Mlodyobiat: Zarzało mi się pracować na nocki i było super. Kierownictwo spi w domu, jest luźno, w lecie chłodniej, i nie masz uczucia że coś cię omija kiedy siedzisz w pracy. Ale uczciwie przyznam że miałem wtedy około 20 lat więc organizm lepiej się przystosowuje
  • Odpowiedz
@Mlodyobiat: ja pracowałem na nocki i nie różniło się to niczym od ciebie, bo ty kończyłeś pracę o 14 a ja wstawałem o 14. Obaj mieliśmy wolne w ciągu dnia w tych samych godzinach i byliśmy w domu. Tylko tyle, że pracujesz zdalnie gdybyś nie pracował to byś spędzał ze 3-4 razy dłużej ode mnie na dojazdach.
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88: bo najwieksza zakala spoleczenstw i narodow sa osoby, ktore nie maja empatii, rozumu i zrozumienia. takiemu sie wydaje, ze on jest lepszy, bo git push aplikacji do klikania w zdjecia jest wazniejsze, ale jak zima zabraknie pradu, a uber eats nie przyjedzie, to bedzie niczym zombie #!$%@? na wszystko dookola ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mlodyobiat: ja pracowałem zmianowo w IT- incident management I operacje działające 24/7.
Wbrew pozorom miało to swoje plusy- chyba największy że można było mieć tydzień wolnego nie biorąc ani dnia urlopu:)
Ale dla organizmu to jest męczące - nocki zazwyczaj miałem przez tydzień jak się do nich przyzwyczajałem to one się kończyły:PPP ale były osoby, które miały problemy ze spaniem i przestawić się na inne zmiany zwłaszcza jeśli chodzi o nicku
  • Odpowiedz
@Mlodyobiat: wyslalbym Cie na jeden sezon do pracy w gastronomii nad morzem i szybko bys sie nauczyl szanowac prace. Aktualnie pracujac zdalnie czuje luksus, ale nigdy nie bede gardzil kimkolwiek, kto UCZCIWIE pracuje i zarabia, nawet za male kwoty. Lepsze to niz krasc, klamac jak jakis polityk czy inny zlodziej.
  • Odpowiedz