Czy inwestowanie w #gielda (spolki groszowe/etf) posiłkując się widzą https://inwestomat.eu/ (portfele/ksiazka) ma w ogóle sens przy budżecie 500zl miesięcznie? (docelowo zebranie na wkład własny w ciągu 5lat).
Drugie pytanie, czy wzrosty jakie były 2020-2025 są w ogóle realne jeszcze? Mówię tutaj o spółkach z 5$ na np 100$? (nie chodzi mi o wróżenie z fusów, tylko jakieś wasze przemyślenia).
Jestem sceptycznie do tego nastawiony, ale łudze się że jebnie bańka nieruchomości ze
Drugie pytanie, czy wzrosty jakie były 2020-2025 są w ogóle realne jeszcze? Mówię tutaj o spółkach z 5$ na np 100$? (nie chodzi mi o wróżenie z fusów, tylko jakieś wasze przemyślenia).
Jestem sceptycznie do tego nastawiony, ale łudze się że jebnie bańka nieruchomości ze









#primemma