Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania
Ostatnio zastanawiam się nad rozwodem, z moją żoną jesteśmy już 10 lat mamy 2 dzieci i coraz mniej wspólnych cech, od 8 lat mieszamy za granicą. Ja pracuje na pełen etat+ dorabiam na swoje jakieś tam spełnianie marzeń. Moja żona od prawie 9 lat jest bezrobotna. Choć nieraz wymawiam jej to, to ona wtedy robi mi wyrzuty jak to ją życie potraktowało i że bardzo chętnie zamieniła by się ze mną, tylko abym znalazł jej prace. Ale jak ktoś nawet ze znajomych podrzuci jakąś oferte pracy na 2-3 h dziennie to zaraz teksty do mnie że jak by chciała to sama by sobie znalazła a nie jej szukają.
Podczas gdy ja od zawsze coś tam kombinowałem jak dorobić to ona od zawsze siedzi przed telewizorem, netflix? chyba nie ma serialu którego już by nie oglądała, tv to samo każdy program, czy inne podczas gdy ja nieznam ponad 90% obecnych aktorów. Wogóle nie interesuje mnie co dzieje się w tv. Jak włącze tv dla siebie to oglądam jakieś national geographic bo nic innego mnie nie interesuje. Język obcy również u mojej żony bardzo słaby mimo że mieszka ze mną 9 lat. Coś załatwić w szkole, urzędzie czy zadzwonić biorę wolne i załatwiam bo ona nic, ew woła znajome.
Mam poprostu dość tego. Wiem że dzieci zabierze i automatycznie wróci do domu do polski bo tu jej raczej nic nie trzyma.
Zupełnie jesteśmy innymi ludźmi niż na początku. Sex to samo aby zadowolić się, 0 posałunków , zwykły mechaniczny sex.
Jestem przed 38 a czuje się wypalony przez nią. Gdyby nie to że mam jakieś swoje hobby które i tak mocno mi ogranicza to niewiem co by było.
Nawet niewiem jak jej powiedzieć że chciał bym odejść, że chciał bym po prostu zacząć z powrotem żyć..
Ja wiem że każdy teraz napiszę że zwyczajnie powiedz jej że wypaliło się i koniec ale ja chyba nie potrafie tak mnie ta kobieta zniechąciłą do życia i do tego że nie umiem powiedzieć tego co czuje. Po prostu jestem wypalony od środka.
#zwiazki #rozwod

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630155d64c4228fa851ef0c7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#anonimowemirkowyznania
Ostatnio z...
źródło: comment_1661067130dQrbCiqgTwyxpeH7o9tGMX.jpg
  • 69
@AnonimoweMirkoWyznania tutaj raczej nie pomoże nic innego jak siąść, wyprać brudy i wspólnie podjąć decyzję co dalej. O ile jesteście w stanie rozmawiać bez awantur, to się uda - bo wtedy będziecie mieli sprawę jasna co dalej. W przeciwnym wypadku dalej będziecie gnić od środka i wylewać żale na mikro nic nie robiąc ze swoim życiem. Z tego co mówisz to jesteście w punkcie, gdzie decyzję musicie podjąć razem i tyle.
@AnonimoweMirkoWyznania: z ciekawości z w jakim kraju mieszkasz?

Dzieci urodzone w Polsce czy na miejscu? Bo jeśli na miejscu to nie będzie mogła ot tak po prostu zabrać dzieci i wyjechać.

Szczególnie jeśli jakimś cudem nie mają aktualnych paszportów.

Dwa, ja bym się rozwodził, tylko na spokojnie najpierw wszystko zaplanował, skonsultował się z jakimś prawnikiem może? Jeśli matka nie pracuje to miałbyś za granicą dużą szansę opiekę na dziećmi, bo masz