Wpis z mikrobloga

Ja chyba śnię.

Oczywiście pomijam tę hipokryzję, że jakby nagrali obmacywującego się i drącego po pijaku na kolanach: Morawieckiego / Tuska / Dudę / Trzaskowskiego / wstaw kogo chcesz płci męskiej, to ten polityk zostałby dosłownie zmiażdżony przez media i jego przeciwników. Pani Premier wolno więcej, bo jest - wg większości - ładna i jest kobitką. Załamało mnie natomiast coś innego.

Setki mężczyzn na tym portalu zaplusowało komentarze, typu:

nie widzę w tym nic złego, tańczy sobie i się dobrze bawi


Trochę otworzyło mi to oczy nt. tego, dlaczego współczesne kobiety potrafią z taką łatwością zdradzać swoich - często wieloletnich - partnerów.

Kobiety i media zlasowały wam mózgi, panowie. Prędzej wam rogi wyrosną niż przyznacie głośno, to, co każdy mężczyzna czułby w środku, gdyby to jego partnerka była na miejscu Pani Premier. Obmacywana po pijaku i całowana - ku jej uciesze - po szyi.

Każdy normalny mężczyzna czułby złość i upokorzenie, a podobna sytuacja powinna zakończyć się natychmiastowym zerwaniem z taką kobietą.

Niestety, tak was wychowały, że robicie wszystko, żeby nie wyjść na insecure, zakompleksionych, a nawet „toksycznych”, mimo że jedyne toksyczne zachowanie, jest na skrinie.

Niebawem, żeby nie wyjść na nie-nowoczesnych i insecure, będziecie żyć w dobrych relacjach z drugim chłopakiem swojej partnerki / narzeczonej / żony. Poliamoria i zdrady kontrolowane są - już teraz - coraz mocniej pompowane przez reddity, krytyki polityczne, wysokie obcasy itp. Będziecie słuchać, jak drugi chłopak uprawia z waszą miłością życia seks za ścianą i wtedy napiszecie na wykopie:

nie widzę w tym nic złego, uprawia sobie seks i się dobrze bawi


Profanujecie męskość. Wstyd mi za was.

#bekazlewactwa #bekazcucka #p0lka #zwiazki #bekaztwitterowychjulek #blackpill #redpill #cuckold #pieklomezczyzn #pieklokobiet #logikarozowychpaskow
TywinLannister - Ja chyba śnię.

Oczywiście pomijam tę hipokryzję, że jakby nagrali o...

źródło: comment_1660996747DRzP956j24OJxPOl50cKoQ.jpg

Pobierz
  • 200
@Godir17:

my tu o braku szacunku facetow wobec samych siebie a ty o złodziejach z pisu ( ͡° ͜ʖ ͡°) wtf


Nie, ja o hipokryzji. Ci sami, którzy tak krytykują premier Finlandii nie widzą i nie chcą przyjąć do wiadomości, że PIS kradnie i należy wsadzać złodziei do więzienia.
@Tywin_Lannister: jakby sobie po prostu tańczyła z kumplem to luz. Ale jednak szyja była lizana.

Ogólnie śliski temat jak sobie dziewczyny idą potańczyć do klubu jak mają chłopaka. Ja wiem, że chcą wyskoczyć z koleżankami itd. Ale w klubie gdzie jest dużo nagrzanych typów, to na pewno przy tańcu ktos się będzie brał za macanie. Czy gdzieś pod barem.
I one raczej mają tego świadomość
@CyfrowyD: Nie interesowałem się do końca tematem, myślałem, że to po prostu była zwykła impreza, ale jeżeli dobrze rozumiem, to Marin ma dwuznaczne zdjęcia z jakimś facetem.


@kilemile: Miałem podobną opinię, ale potem był wysyp komentarzy o tym jak to ludziom przeszkadza (oczywiście w większości wymyślonym do memów ludziom, bo takich osób w polskim internecie jest łącznie z 50. Przy czym to takie tytany popularności jak ruch narodowy Lublina XD),
Ja wiem, że chcą wyskoczyć z koleżankami itd. Ale w klubie gdzie jest dużo nagrzanych typów, to na pewno przy tańcu ktos się będzie brał za macanie. Czy gdzieś pod barem. I one raczej mają tego świadomość.


@Roman_: Oczywiście, że mają tę świadomość. Potrzebują tego dreszczyku emocji. Dlatego:

- idą do klubu bez chłopaka na „girls night”;
- marzy im się wyjazd na Erasmusa bez chłopaka;
- jak są starsze, uwielbiają
PIS kradnie i należy wsadzać złodziei do więzienia.


@janekplaskacz: Ja to od dawna postuluję i wyrażam swoje rozczarowanie brakiem więzienia dla skorumpowanych elit. Jednocześnie według mnie 1) nie jest okej zmuszać ludzi do służby wojskowej i wycinać im kawałek życia samemu sobie potem idąc imprezować 2) mieć stałego partnera czy partnerkę i zostawić go/ją w domu gdy idzie się imprezować.
@Roman_: zalezy od kobiety i tego jak bardzo widzi w ciebie mężczyznę a na ile chłopca. Ja nigdy nie zabranialem swoim chodzić do klubu i tak szczerze z tego co pamiętam to byly dwa wyjscia dwoch roznych lasek, a przez 10 lat trochę sie ich przewinelo, obecna partnerka z ktora juz jestem dluzej wgl nie mysli o wyjściu do klubu bo po prostu nie lubi i brzydzi ją nagrzane i pijane
@Tywin_Lannister Mnie zachowanie p. pramier nie obuza, nie dlatego ze popieram, ale dla tego ze apatycznie mam to w dupie. To co mnie #!$%@? w takich sytuacjach to hipokryzja ludzi- szczegolnie "mlodych wyksztalconych z wielkich osrodkow miejskich" ktorzy zawsze znadja dla siebie usprawiedliwienie chocaby w tym ze dwa rozne zdarzenia nie moga miec miejsca w tym samym miejscu i czasie. Jakby to byl inny polityk to nastroje pewnie bylyby inne.
Powtarzalny wzorzec.
@Tywin_Lannister: Czasem mi się wydaje, że siedzę tu z ludźmi z innej planety albo przynajmniej innej epoki.

Serio dorabiasz jakąś wielką ideologię do tego i krzyczysz o męskości?

Mam znajomych i przyjaciół obojga płci. Kiedy się bawimy, swobodnie się dotykamy, przytulamy, siadamy sobie na kolanach, dajemy sobie buziaki. To jest całkowicie normalne i zdrowe. Tak, wiele razy moja żona coś takiego robiła w mojej obecności. Ja coś takiego robię regularnie. Nie
swobodnie się dotykamy, przytulamy, siadamy sobie na kolanach, dajemy sobie buziaki. To jest całkowicie normalne i zdrowe. Tak, wiele razy moja żona coś takiego robiła w mojej obecności.


@jamtojest2: zastanawiasz się może czasami, co twoja żona robi podczas twojej nieobecności? xd

Tylko nie odpisuj, proszę, „nie, bo jej ufam”. To słowa każdego mężczyzny, który - prędzej czy później - zostanie zdradzony.