Wpis z mikrobloga

Ja chyba śnię.

Oczywiście pomijam tę hipokryzję, że jakby nagrali obmacywującego się i drącego po pijaku na kolanach: Morawieckiego / Tuska / Dudę / Trzaskowskiego / wstaw kogo chcesz płci męskiej, to ten polityk zostałby dosłownie zmiażdżony przez media i jego przeciwników. Pani Premier wolno więcej, bo jest - wg większości - ładna i jest kobitką. Załamało mnie natomiast coś innego.

Setki mężczyzn na tym portalu zaplusowało komentarze, typu:

nie widzę w tym nic złego, tańczy sobie i się dobrze bawi


Trochę otworzyło mi to oczy nt. tego, dlaczego współczesne kobiety potrafią z taką łatwością zdradzać swoich - często wieloletnich - partnerów.

Kobiety i media zlasowały wam mózgi, panowie. Prędzej wam rogi wyrosną niż przyznacie głośno, to, co każdy mężczyzna czułby w środku, gdyby to jego partnerka była na miejscu Pani Premier. Obmacywana po pijaku i całowana - ku jej uciesze - po szyi.

Każdy normalny mężczyzna czułby złość i upokorzenie, a podobna sytuacja powinna zakończyć się natychmiastowym zerwaniem z taką kobietą.

Niestety, tak was wychowały, że robicie wszystko, żeby nie wyjść na insecure, zakompleksionych, a nawet „toksycznych”, mimo że jedyne toksyczne zachowanie, jest na skrinie.

Niebawem, żeby nie wyjść na nie-nowoczesnych i insecure, będziecie żyć w dobrych relacjach z drugim chłopakiem swojej partnerki / narzeczonej / żony. Poliamoria i zdrady kontrolowane są - już teraz - coraz mocniej pompowane przez reddity, krytyki polityczne, wysokie obcasy itp. Będziecie słuchać, jak drugi chłopak uprawia z waszą miłością życia seks za ścianą i wtedy napiszecie na wykopie:

nie widzę w tym nic złego, uprawia sobie seks i się dobrze bawi


Profanujecie męskość. Wstyd mi za was.

#bekazlewactwa #bekazcucka #p0lka #zwiazki #bekaztwitterowychjulek #blackpill #redpill #cuckold #pieklomezczyzn #pieklokobiet #logikarozowychpaskow
Pobierz TywinLannister - Ja chyba śnię.

Oczywiście pomijam tę hipokryzję, że jakby nagrali o...
źródło: comment_1660996747DRzP956j24OJxPOl50cKoQ.jpg
  • 200
@Tywin_Lannister: https://www.wykop.pl/wpis/67232337/wojna-finlandia-blackpill-redpill-women-rozowepask/
Co to się działo pod tym wpisem to w ogóle wyżyny podludzizmu nawet jak na ten portal, białorycerstwo wprost wypiera widoczne gołym okiem fakty byleby tylko bronić samicy. Jakby ich żona zrobiła laskę Mokebe też by pewnie twierdzili, że ona mu coś tylko na ucho mówi xD Napluć im w mordę to jak nic nie powiedzieć
@77023: @Tallahasee: dlatego kobiety cynicznie to wykorzystują.

Coraz większe wymagania i normalizowane, że emocjonalnie oraz fizycznie muszą być zaspokojone przez przystojniaka, a finansowo i bytowo przez beciaka po trzydziestce, który zapieprza na księżniczkę w korpo.

Te zmiany społeczne będą uchodziły za „normalne” już za kilkanaście lat. Faceci sami sobie dają wchodzić na głowę.
Trochę otworzyło mi to oczy nt. tego, dlaczego współczesne kobiety potrafią z taką łatwością zdradzać swoich - często wieloletnich - partnerów.


@Tywin_Lannister: Całkowicie by mnie nie zdziwiło gdyby koniec końców cała ta sytuacja doprowadziła do zaostrzenia prawa związanego z gwałtami. Tzn. wyjdzie, że ona właściwie to była molestowana i nie miała jak się bronić przed okrutnym mężczyzną.

Niestety, tak was wychowały, że robicie wszystko, żeby nie wyjść na insecure, zakompleksionych, a
@Tywin_Lannister: Ja gdy napisałem, że to co zrobiła było niemoralne, przy czym dodając, że i tak większość ludzi władzy tak robi (efekt siana i władzy właśnie) to zostałem nazwany prawicowcem, mimo, że z prawicą mam tyle wspólnego co z Antifą XD

Zachowala się #!$%@?, a do tego głupio bo dała się przyłapać, ale jeśli Finowie są zadowoleni z jej rządów to spoko, to jest w tej kwestii najważniejsze ¯\_(ツ)_/¯
Mi nie przeszkadza, że ktoś pije i imprezuje.


@CyfrowyD: Nie interesowałem się do końca tematem, myślałem, że to po prostu była zwykła impreza, ale jeżeli dobrze rozumiem, to Marin ma dwuznaczne zdjęcia z jakimś facetem. Babka jest mężatką, czyli mieliśmy do czynienia z zachowanie co najmniej niestosownym, a potencjalnie prowadzącym do zdrady. To powinno przeszkadzać i powinno być piętnowane.

I to bez względu na to, że mąż Marin jest cuckoldem XD