Wpis z mikrobloga

Ja chyba śnię.

Oczywiście pomijam tę hipokryzję, że jakby nagrali obmacywującego się i drącego po pijaku na kolanach: Morawieckiego / Tuska / Dudę / Trzaskowskiego / wstaw kogo chcesz płci męskiej, to ten polityk zostałby dosłownie zmiażdżony przez media i jego przeciwników. Pani Premier wolno więcej, bo jest - wg większości - ładna i jest kobitką. Załamało mnie natomiast coś innego.

Setki mężczyzn na tym portalu zaplusowało komentarze, typu:

nie widzę w tym nic złego, tańczy sobie i się dobrze bawi


Trochę otworzyło mi to oczy nt. tego, dlaczego współczesne kobiety potrafią z taką łatwością zdradzać swoich - często wieloletnich - partnerów.

Kobiety i media zlasowały wam mózgi, panowie. Prędzej wam rogi wyrosną niż przyznacie głośno, to, co każdy mężczyzna czułby w środku, gdyby to jego partnerka była na miejscu Pani Premier. Obmacywana po pijaku i całowana - ku jej uciesze - po szyi.

Każdy normalny mężczyzna czułby złość i upokorzenie, a podobna sytuacja powinna zakończyć się natychmiastowym zerwaniem z taką kobietą.

Niestety, tak was wychowały, że robicie wszystko, żeby nie wyjść na insecure, zakompleksionych, a nawet „toksycznych”, mimo że jedyne toksyczne zachowanie, jest na skrinie.

Niebawem, żeby nie wyjść na nie-nowoczesnych i insecure, będziecie żyć w dobrych relacjach z drugim chłopakiem swojej partnerki / narzeczonej / żony. Poliamoria i zdrady kontrolowane są - już teraz - coraz mocniej pompowane przez reddity, krytyki polityczne, wysokie obcasy itp. Będziecie słuchać, jak drugi chłopak uprawia z waszą miłością życia seks za ścianą i wtedy napiszecie na wykopie:

nie widzę w tym nic złego, uprawia sobie seks i się dobrze bawi


Profanujecie męskość. Wstyd mi za was.

#bekazlewactwa #bekazcucka #p0lka #zwiazki #bekaztwitterowychjulek #blackpill #redpill #cuckold #pieklomezczyzn #pieklokobiet #logikarozowychpaskow
Pobierz TywinLannister - Ja chyba śnię.

Oczywiście pomijam tę hipokryzję, że jakby nagrali o...
źródło: comment_1660996747DRzP956j24OJxPOl50cKoQ.jpg
  • 200
Oczywiście pomijam tę hipokryzję, że jakby nagrali obmacywującego się i drącego po pijaku na kolanach: Morawieckiego / Tuska / Dudę / Trzaskowskiego / wstaw kogo chcesz płci męskiej, to ten polityk zostałby dosłownie zmiażdżony przez media i jego przeciwników. Pani Premier wolno więcej, bo jest - wg większości - ładna i jest kobitką. Załamało mnie natomiast coś innego.


@Tywin_Lannister: Przecież ona została zmiażdżona przez media i jej przeciwników. Zarzucasz innym hipokryzję
@Tywin_Lannister: Jakby nie patrzeć to większość dzisiejszych mężczyzn to cienkie bolki które jak są ruchane w dupę bez wazeliny to mówią że to normalne.

Skoro premier Filnadni se tańcuje na miejscu jej męża też bym się nie ograniczał ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Poszedł bym nawet krok dalej xD.
@Tywin_Lannister: to jest naprawde nie do uwierzenia. Przypominam, ze Trzaskowski za uzycie slowa dupiarz opisujac siebie sprzed 25 lat byl grillowany od prawa do lewa, od TVP do TVN 24/7 poniewam uzywaniem takich slow nie przystoi Prezydentowi Miasta.

Tutaj mamy f1inke, ktora bedac w czasie pelnienia obowiazkow Premiera i Zwierzchnika Sil Zbrojnych podczas kryzysu zwiazanego z wojna na Ukrainie, upija sie, nie jest w stanie kierowac krajem w sytuacji naglych wydarzen,
W sumie to pewnie i tak ustawka żeby motłoch miał się czym emocjonować, zawsze kilka tygodni zleci a potem władca marionetek wrzuci coś nowego.
Wiadomo, że każdy facet ma tych sytuacjach gulę w gardle, a jak skrytykuje te pomysły, to jest zasypany retoryką, że ma kompleksy, jest insecure oraz „zaborczy” (xd)


@Tywin_Lannister: a z kim one na tych wyjazdach integracyjnych zdradzają swoich chłopów? Żony ich kolegów z pracy też mają gulę w gardle. A jak na wykopie taka spisze swoje myśli o takiej sytuacji to dostaje riposty żeby dała spokój facetowi, niech się chłop bawi,