Wpis z mikrobloga

El classico, czyli odwracanie kota ogonem i złość, że wszystko się wydało xD też przez to przechodziłem, nie Wałcz z tym #!$%@? Miras tylko olej i zapomnij bo nie jest warta nawet splunięcia w ten podły ryj. Trzymaj się i powodzenia!


@typeczek: Jak się po tym ogarnąłeś?
a to może dlatego cie puscila bokiem bo byłeś zbyt miły :) nie miej #!$%@? skrupułów gościu, czym szybciej sie tego nauczysz tym lepiej ci sie bedzie zylo :)


@jogabonito00: na początku miałem wywalone, to jej bardziej zależało - ale skusiła mnie obiadkami, wiadomościami, opiekowaniem się i z czasem stała mi się bliska, chciałem dla niej dobrze - w skrócie: tak, stałem się "miły" i zaczęła mnie zlewać
@SlavedWizard bo skoro jednego dnia się peklowała z dwoma innymi typami to kto wie co i z kim robiła wcześniej. Zakładam że z OPem również współżyła. Uważam że warto się sprawdzić zawczasu i ewentualnie szybko zareagować, a nie iść dopiero jak zacznie swędzieć.
a nie dała ci do przeczytania tego gówna: pix, bo moja ex mi dała, tylko w tytule książki powinno dla niej być "kochance żony" xD


@JANIEZOLTY: nic nie dała i poza głupimi memami typu *grażynacore* ostatnio mnie zablokowała i pisała o krótkich spodenkach, które niby kupiła dla mnie. Czemu kobiety są takie bezwzględne?