✨️ Czy warto wiązać się z przyjaciółką? Ⓘ
Lvl 30 here. Żaden ze mnie #chad, ale całkiem sporo lasek zawiesza na mnie oko na dłuższą chwilę. I teraz tak: mam przyjaciółkę, taką mocną 7/10. Nie wiem, czy wiązać się z nią na poważnie. Z jednej strony myślę o niej codziennie, bardzo często, szczególnie jak jestem sam. Z drugiej strony naprawdę podobają mi się inne laski i jak widzę jakąś ładną,
Lvl 30 here. Żaden ze mnie #chad, ale całkiem sporo lasek zawiesza na mnie oko na dłuższą chwilę. I teraz tak: mam przyjaciółkę, taką mocną 7/10. Nie wiem, czy wiązać się z nią na poważnie. Z jednej strony myślę o niej codziennie, bardzo często, szczególnie jak jestem sam. Z drugiej strony naprawdę podobają mi się inne laski i jak widzę jakąś ładną,









Byłem w pewnym lokalu z meksykańskim jedzeniem w okolicach wrocławskiego rynku. Nie było obsługi kelnerskiej trzeba było podejść do baru i wziąć karty samemu. I spoko - ja tam nie przepadam jak ktoś za mną biega. Wybrałem sobie jedzenie i podszedłem do lady złożyć zamówienie. A Pani podając mi terminal do zapłaty pyta czy chce dać napiwek xDDD
Rozumiecie? Jeszcze