Wpis z mikrobloga

Mijają włąsnie 2 miesiące odkąd jestem pełnoprawny #weganizm i w życiu nie czułem się lepiej, jedyne co suplementuję to b12 i cynk. Do tego ziołowe adaptogeny. Wyniki krwi w normie. Ktoś kto zjada zwłoki udręczonych zwierząt bo uważa, że jest to mu potrzebne do zachowania zdrowia to ignorant albo psychopata. Ktoś kto pożywia się cierpieniem sam będzie cierpiał. Amen.
  • 442
zaczną doskwierać ci niedobory


@nieprawdziwymirek: niby jakie? jest wielu wieloletnich wegan i cieszą się dobrym zdrowiem, najcześciej dużo lepszym od trupojadów.

Nie bój się, przejdzie ci. Za parę lat będziesz kwestionował czy to w ogóle ma sens.


@nieprawdziwymirek: nie mam absolutnie żadnych wątpliwości, że obrałem właściwą drogę. Świadomość globalna i walka z cierpieniem ciągle się rozwija, bez niej sam bym tego nie wymyślił i jadłbym padlinę tak jak mi to
@Pioter_Polanski Nie mam czasu się z tobą spierać, bo można by tak w nieskończoność. Poczytaj sobie co ludzie mają do powiedzenia na r/exvegans

Obecnie jesteś zbyt zmanipulowany i nie dasz sobie nic wmówić (przejrzałem posty i #!$%@?, typ 1 miesiąc był weganinem i chciał dołączyć do bojówki i nawracać ludzi). Po prostu miej mój komentarz gdzieś w tyle głowy, kiedyś będzie mieć sens.
@Pioter_Polanski:

A czy wiesz, że Jezus w nowym testamencie zmienił dużo zasad wywodzących się ze starego testamentu?


Dzieje Apostolskie 10

9 Następnego dnia, gdy oni byli w drodze i zbliżali się do miasta, wszedł Piotr na dach, aby się pomodlić. Była mniej więcej szósta godzina3. 10 Odczuwał głód i chciał coś zjeść. Kiedy przygotowywano mu posiłek, wpadł w zachwycenie. 11 4 Widzi niebo otwarte i jakiś spuszczający się przedmiot, podobny do
Spoko, jedz i niech Ci ma zdrowie idzie, w dłuższej perspektywie zaczniesz chorować, jednak na tym etapie nie dojdzie do Ciebie ta informacja, w umyśle Brdzie przez lata jak zaczną się problemy będzie kiełkować byś zmądrzał. Na tą chwile niestety podasz 1000 przykładów jak to weganie żyją po 200 lat i nie chorują i darujmy sobie tę część. Za kilka lat…