Wpis z mikrobloga

Mijają włąsnie 2 miesiące odkąd jestem pełnoprawny #weganizm i w życiu nie czułem się lepiej, jedyne co suplementuję to b12 i cynk. Do tego ziołowe adaptogeny. Wyniki krwi w normie. Ktoś kto zjada zwłoki udręczonych zwierząt bo uważa, że jest to mu potrzebne do zachowania zdrowia to ignorant albo psychopata. Ktoś kto pożywia się cierpieniem sam będzie cierpiał. Amen.
  • 442
@Pioter_Polanski: jak już odwołujesz się do wartości religijnych, a tak odebrałem kończące Twój wpis "amen", to może wypada trochę się zaznajomić z katobzdurami u źródła.

Księga rodzaju 9:

2 Wszelkie zaś zwierzę na ziemi i wszelkie ptactwo powietrzne niechaj się was boi i lęka. Wszystko, co się porusza na ziemi i wszystkie ryby morskie zostały oddane wam we władanie. 3 Wszystko, co się porusza i żyje, jest przeznaczone dla was na
@Pioter_Polanski Za około 5 lat (taka średnia u ex-wegan) zaczną doskwierać ci niedobory i z płaczem wrócisz najpierw pewnie do rybki i jajeczek, a potem do steka. Wielu ma takie deficyty że od razu przechodzą na dietę carnivore.

Obecnie oczywiście twierdzisz inaczej i masz wrażenie, że choćbyś się miał zesrać to nawet nie tkniesz parszywej padliny. "W życiu nie czułeś się lepiej" bo uczucie moralnej wyższości jest uzależniające. Nie bój się, przejdzie
Wszelkie zaś zwierzę na ziemi i wszelkie ptactwo powietrzne niechaj się was boi i lęka. Wszystko, co się porusza na ziemi i wszystkie ryby morskie zostały oddane wam we władanie. 3 Wszystko, co się porusza i żyje, jest przeznaczone dla was na pokarm, tak jak rośliny zielone, daję wam wszystko.


@frow: a czy wiesz, że Jezus w nowym testamencie zmienił dużo zasad wywodzących się ze starego testamentu?