Wpis z mikrobloga

@Kinomaniaczka Bo to barany. Znak równości stawiają między naklejeniem tęczowej Marysi i rozwaleniem legalnej instalacji narażając zdrowie obecnych tam ludzi. Jeżeli miałbym wskazać, czym jest antysemityzm, to wskazałbym właśnie ten happening Brauna. Inna sprawa to to, po co to w ogóle tam stało.
  • Odpowiedz
@zimowyporanek przecież ja dokładnie to samo ci napisałem, a ty jeszcze wklejasz link bez przeczytania go i potwierdzasz to co napisałem.

Zakłócanie obrzedu religijnego to art 195 a obraza uczuc religijnych to art 196 KK.

Poświęć 10s na przeczytanie tego co napisałem i dowolnego newsa. Oraz wpisu opa.

@camelinthejungle oni chyba tego nie rozumieją i nie zrozumieją. Koleś wyżej nawet wkleja linki których treści nie przeczytał...
  • Odpowiedz
@przemek121: sluchaj, sprobuje zapytac sie ciebie jak normalnego czlowieka myslacego. ni widzisz roznicy midzy naklejeniem na klejki a odpaleniem gasnicy, narazeniem ludzi na problemy zdrowotne, szarpanie sie z ludzmi? dla ciebie to sa dwie identyczne sytuacje?
  • Odpowiedz
@przemek121: naprawdę porównujecie zmiane koloru obrazu do wjechania na pełnej z gaśnicą i gaszeniu świeczek podczas uroczystości? Do tego strzelenie z gaśnicy komuś w twarz. A wszystko to na terenie polskiego parlamentu podczas posiedzenia.

Jakbyście porównywali to do wejścia do kościoła i przerwania mszy, to bym przyznał rację. ALE jeżeli nawet wyłączymy tu charakter religijny jest to karygodne. W obrazie wizerunku Matki Boskiej po ściągnięciu tła religijnego nikt by nawet nie
  • Odpowiedz
Inna sprawa to to, po co to w ogóle tam stało.

@semperfidelis: Z tego co mi wiadomo, temat był wymyślony jeszcze za czasów Lecha Kaczyńskiego (2005 rok) jako tani aczkolwiek skuteczny sposób walki z #!$%@? i innymi oskarżeniami ze strony Żydów na temat naszego antysemityzmu itp.

Nie ma bata, żeby Braun o tym nie wiedział.
  • Odpowiedz
@semperfidelis: ja jeszcze widzę że Braun jest po prostu agresywnym chuliganem który reaguje agresją kiedy coś mu się nie podoba. Akcja z choinką i mikrofonem oraz wiele wtargnięć pod pozorem interwencji poselskiej.
  • Odpowiedz
Znak równości stawiają między naklejeniem tęczowej Marysi i rozwaleniem legalnej instalacji narażając zdrowie obecnych tam ludzi.


@semperfidelis: @Kinomaniaczka Hipokryzja byłaby gdyby podać przykład posłanki Scheuring WIelgus zakłócającej mszę, ale tutaj też sprawę umorzono więc i Braun nie powinien zostać ukarany- przynajmniej z tego artykułu, zostaje kwestia narażenia zdrowia.
  • Odpowiedz