Wpis z mikrobloga

Mijają włąsnie 2 miesiące odkąd jestem pełnoprawny #weganizm i w życiu nie czułem się lepiej, jedyne co suplementuję to b12 i cynk. Do tego ziołowe adaptogeny. Wyniki krwi w normie. Ktoś kto zjada zwłoki udręczonych zwierząt bo uważa, że jest to mu potrzebne do zachowania zdrowia to ignorant albo psychopata. Ktoś kto pożywia się cierpieniem sam będzie cierpiał. Amen.
  • 442
  • Odpowiedz
czyli tylko żreć i przeżyć życie byle jak bez rozwijania się. Nie mieć wpływu na nic.


@Pioter_Polanski: I ten rozwój i posiadanie wpływu to z weganizmem dopiero przychodzi?
  • Odpowiedz
@Pioter_Polanski: Dobry bait, szanuje xD

W sumie jeżeli ktoś uważa że wyzywanie mnie od psychopaty sprawy że przestanę jeść mięso bo urazi mnie jego opinia w internetach, albo opinia brudasów z dredami protestujących gdzieś na mieście to powodzenia xD
  • Odpowiedz
@Pioter_Polanski o #!$%@?, jaki atak wściekłej sraczki mięsożernych xDDD gratuluję opie, znakomicie wyszło xD

Hurr durr za pienć lat zdechniesz na szkorbut od tego weganizmu całego lewackiego, jak śmiesz się czuć lepszy odmawiając przyczyniania się do śmierci zwierząt i jak śmiesz nam wchodzić do talerza tagując #weganizm xD
  • Odpowiedz
@Pioter_Polanski: Dieta wegańska, nie z definicji, ale w praktyce to dieta redukcyjna która siłą rzeczy eliminuje bardzo dużo niezdrowego, przetworzonego jedzenia. Każda dieta będzie lepsza od standardowej zachodniej diety dlatego poczujesz się przez jakiś czas lepiej. Niestety weganizm jest niewystarczający bez suplementacji, a b12 i cynk to kropla w morzu potrzeb elementów których weganizm pozbawia organizmu lub znacznie utrudnia dostęp. Aminokwasy(metionina, izoleucyna, tryptofan, treonina), kreatyna, żelazo hemowane, omega 3, witamina A,
  • Odpowiedz
@Pioter_Polanski: nie jem miesa i ryb (wodnego miesa) juz trzy lata i tez czuje sie świetnie. Nie jem niczego z czym mógłbym się zaprzyjaźnić.. rozumiem Twoje nastawienie nawet po 2 miesiącach bo przez nie jedzenie padliny dużo się zmienia w glowie. Jesli ktoś się pyta czemu nie jem miesa ,odpowiadam że nie jem bo nie muszę tego jeść żeby przeżyć.
  • Odpowiedz