Wpis z mikrobloga

Mijają włąsnie 2 miesiące odkąd jestem pełnoprawny #weganizm i w życiu nie czułem się lepiej, jedyne co suplementuję to b12 i cynk. Do tego ziołowe adaptogeny. Wyniki krwi w normie. Ktoś kto zjada zwłoki udręczonych zwierząt bo uważa, że jest to mu potrzebne do zachowania zdrowia to ignorant albo psychopata. Ktoś kto pożywia się cierpieniem sam będzie cierpiał. Amen.
  • 442
  • Odpowiedz
Jedzenie zwłok udręczonych zwierząt xD
Pewnie jesz soje udające mięso? XD
A wiesz, że rośliny też czują ból o komunikują innym, że są zjadane? Miej sumienie, zryj kamienie. I usuń konto odpadzie, bo zatruwasz środowisko gówno wpisami 2/10
  • Odpowiedz
@Pioter_Polanski: Gdyby Twoi przodkowie mieli podobne podejście to nie mógłbyś dzisiaj napisać tego posta- nie byłoby Cię na świecie :)
Natomiast dzisiaj mamy możliwość życia bez mięsa i to fakt - powodzenia. A to czy czujesz się lepiej z powodów etycznych, czy faktycznie lepiej czy to zwykle placebo - kogo to obchodzi jeśli czujesz się lepiej :) good luck!:)
  • Odpowiedz
@Pioter_Polanski: Winszuję samopoczucia, ale nie jest przypadkiem tak, że odrzucając mięso zacząłeś po prostu przykładać baczniejszą uwagę do jakości kupowanych produktów, więcej sam gotujesz, a w konsekwencji wychodzi po prostu zdrowiej i dobrze się czujesz dzięki temu?
  • Odpowiedz
@nieprawdziwymirek: Na tym tagu piszą ludzie jak to się #!$%@? odżywiali i wylądowali w szpitalu czy tam objawiła im się jakaś choroba. Co to ma do veganizmu, oczywiście, że jak przejdziesz na jakąkolwiek dietę, czy carni, vege, keto mając 0 wiedzę o odżywianiu to możesz sobie zrobić krzywdę, ale nie jest to żaden argument potwierdzający, że bycie vege jest niezdrowe.
  • Odpowiedz
Ktoś kto zjada zwłoki udręczonych zwierząt bo uważa, że jest to mu potrzebne do zachowania zdrowia to ignorant albo psychopata


@Pioter_Polanski: czyli przez większość życia byłeś ignorantem i psychopatą xD zryj se te marchewki ale nie patrz mi w talerz ani w sumienie
  • Odpowiedz
@Pioter_Polanski: trzymam kciuki im więcej ludzi przestanie jeść mięso to może będzie tańsze i wtedy korzystniej dla mnie. Dla środowiska też lepiej jak ludzie nie jedzą mięsa więc tak trzymaj jesteśmy z tobą i wspieramy cię!
  • Odpowiedz
Ktoś kto zjada zwłoki udręczonych zwierząt bo uważa, że jest to mu potrzebne do zachowania zdrowia to ignorant albo psychopata. Ktoś kto pożywia się cierpieniem sam będzie cierpiał. Amen.


@Pioter_Polanski: a po co ten tekst? Nie możesz po prostu cieszyć się swoją dobrą decyzją i nie przejmować się innymi?
  • Odpowiedz