Wpis z mikrobloga

Ostatnio z różowym mieliśmy rozkminę na temat rzeczy, które z upływem lat fatalnie się zestarzały. I chyba niewiele rzeczy zestarzało się tak źle jak ten serial xDD
Pamiętacie lata 2006-2008? Ten, kto tego nie oglądał uważany był za dziwaka, niemal każdy miał na swoim Sony Ericssonie czy innej Nokii pliki WAV z tekstami Czesia, jakaś firma wypuściła nawet serię przyborów szkolnych, piórników, plecaków z wizerunkami głównych bohaterów, mimo że oficjalnie była to kreskówka tylko dla dorosłych xD
A dziś? Ciężko się do tej bajki przyznać bez ciarek wstydu i zażenowania
#przemyslenia #seriale
Lolenson1888 - Ostatnio z różowym mieliśmy rozkminę na temat rzeczy, które z upływem ...

źródło: comment_1660020193OeiuUTbUN3hQGUx49Whm0U.jpg

Pobierz
  • 63
@Lolenson1888: Czy ja wiem... ten serial nie był taki zły. Ogólnie to ja oglądałem jak już moda minęła, i czasami gdzieś w TV potem jeszcze widziałem. Z tego co wiem to były chyba dwie wersje z różnym dubbingiem czy cenzurą, już nie pamiętam dokładnie. Mnie osobiście bawiły perypetie tego drugiego od lewej, co miał ojca prywaciarza i tego trzeciego (anusiak?) z biednej rodziny, jak się wzajemnie cisnęli. Ten prywaciarz zawsze fajnymi
@Lolenson1888: w Warszawie jest takie całkiem przyjemne radio Kampus, ogólnie polecam. Ale od godz. 16:00 maja audycję "Alternator", która polega na tym, że słuchacze głosują (telefonicznie i smsowo), jaki utwór ma polecieć. I tej audycji nie da się słuchać, bo co kilka minut dzwoni jakiś typ, który głosem Czesia wybiera swoją ulubioną piosenkę xD Jak tylko słyszę to jego "Dzieeeń dhobryy" to biję rekord świata w biegu do wyłącznika radia xD