Wpis z mikrobloga

Ostatnio z różowym mieliśmy rozkminę na temat rzeczy, które z upływem lat fatalnie się zestarzały. I chyba niewiele rzeczy zestarzało się tak źle jak ten serial xDD
Pamiętacie lata 2006-2008? Ten, kto tego nie oglądał uważany był za dziwaka, niemal każdy miał na swoim Sony Ericssonie czy innej Nokii pliki WAV z tekstami Czesia, jakaś firma wypuściła nawet serię przyborów szkolnych, piórników, plecaków z wizerunkami głównych bohaterów, mimo że oficjalnie była to kreskówka tylko dla dorosłych xD
A dziś? Ciężko się do tej bajki przyznać bez ciarek wstydu i zażenowania
#przemyslenia #seriale
Lolenson1888 - Ostatnio z różowym mieliśmy rozkminę na temat rzeczy, które z upływem ...

źródło: comment_1660020193OeiuUTbUN3hQGUx49Whm0U.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: to była bezbecja i żeżuncja, a przyrównanie do South Parku to był marketingowy chwyt bo inaczej nikt by na to nie spojrzał. Kapitan Bomba miał 1/10 budżetu co ten serial i śmieszył bardziej
  • Odpowiedz
@spajdermen:

przyrównanie do South Parku to był marketingowy chwyt bo inaczej nikt by na to nie spojrzał


Nie, moim zdaniem było inaczej: twórcy tego serialu skapnęli się, że South Park, wielki hit na Zachodzie, w oryginalnej wersji słabo przyjął się w Polsce, bo przeciętny Polak nie rozumie jego humoru i tamtych żartów osadzonych w amerykańskich realiach nieznanych dla Kowalskiego. I jako pierwsi zrobili polską "odpowiedź" na South Park xD
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: Oj tak, za dzieciaki każdy to oglądał. Każdy też udawał głos Czesia. Kiedyś kusiło mnie, żeby sobie odpalić, ale może nie będę psuł wyobrażeń na temat tej bajki.
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: A ja to dobrze wspominam, słabo się zestarzało to prawda, ale z tamtych czasów to mało rzeczy nie jest teraz kiczem albo gównem. Tak jak ktoś wyżej wspomniał, niektóre teksty tam, szczególnie walka przywaciarz vs lepperowiec były wręcz genialne i tam było dosyć dużo takich smaczków.
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: Jeżeli miałbym coś wskazać co mi obrzydzało ten serial, to właśnie moda na niego, u mnie #!$%@?ęte różowe w gimbie na przerwach non stop puszczały jakieś dzwonki z tekstami z tego serialu i udawały Czesia (XD) co mnie w #!$%@? żenowało, aczkolwiek serial lubiłem oglądać, szczególnie że wyczaiłem go jakoś na samym początku, praktycznie jak miał premierę. Jakoś po roku zaczął się hype u mnie w szkole, i trochę przestałem
  • Odpowiedz