Wpis z mikrobloga

Ostatnio z różowym mieliśmy rozkminę na temat rzeczy, które z upływem lat fatalnie się zestarzały. I chyba niewiele rzeczy zestarzało się tak źle jak ten serial xDD
Pamiętacie lata 2006-2008? Ten, kto tego nie oglądał uważany był za dziwaka, niemal każdy miał na swoim Sony Ericssonie czy innej Nokii pliki WAV z tekstami Czesia, jakaś firma wypuściła nawet serię przyborów szkolnych, piórników, plecaków z wizerunkami głównych bohaterów, mimo że oficjalnie była to kreskówka tylko dla dorosłych xD
A dziś? Ciężko się do tej bajki przyznać bez ciarek wstydu i zażenowania
#przemyslenia #seriale
Lolenson1888 - Ostatnio z różowym mieliśmy rozkminę na temat rzeczy, które z upływem ...

źródło: comment_1660020193OeiuUTbUN3hQGUx49Whm0U.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 161
@Lolenson1888: nie jest tak źle. South Park to to nie jest to oczywiste. Kilka razy trafiłem na to na jakimś comedy central w TV późnym wieczorem i nawet wypuściłem szybciej powietrze nosem. No i do tego genialna muzyka na wstępie daje radę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 120
@Lolenson1888: zdecydowanie. Odpaliłem po latach jeden odcinek i mnie cringe dopadł, za gnoja oglądałem wszystkie odcinki. Pamiętam jak Czesio był hitem jak teraz widzę jakąś maskotkę w kabinie ciężarówki to znów cringe mnie łapie
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: Czy ja wiem... ten serial nie był taki zły. Ogólnie to ja oglądałem jak już moda minęła, i czasami gdzieś w TV potem jeszcze widziałem. Z tego co wiem to były chyba dwie wersje z różnym dubbingiem czy cenzurą, już nie pamiętam dokładnie. Mnie osobiście bawiły perypetie tego drugiego od lewej, co miał ojca prywaciarza i tego trzeciego (anusiak?) z biednej rodziny, jak się wzajemnie cisnęli. Ten prywaciarz zawsze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@Lolenson1888: jak ten serial wychodzil to mnie nie śmieszył i uważałem go za żenujący. Teraz mam 34 lata i dosc niedawno odswiezylem sobie wszystkie odcinki na tej nowej ipli i bylo pośmiane.
  • Odpowiedz
@Lolenson1888 na początku mnie bawił bo był czymś świeżym. Później chyba wyczaili że głównie oglądają to dzieci a nie dorośli i zniszczyli poziom tego serialu. Pamiętam, że nawet zmienili godzinę edycji z północy na 19 i przekleństwa były wypikane xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@slonio121: nie moge na bombe namowic różowej, bonera łyknelismy całego i stwierdzila ze potrzebuje pol roku odpoczac przed kolejnym walaszkowym gniotem...
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: w Warszawie jest takie całkiem przyjemne radio Kampus, ogólnie polecam. Ale od godz. 16:00 maja audycję "Alternator", która polega na tym, że słuchacze głosują (telefonicznie i smsowo), jaki utwór ma polecieć. I tej audycji nie da się słuchać, bo co kilka minut dzwoni jakiś typ, który głosem Czesia wybiera swoją ulubioną piosenkę xD Jak tylko słyszę to jego "Dzieeeń dhobryy" to biję rekord świata w biegu do wyłącznika radia
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: ten serial nigdy się nie zestarzał bo od początku był #!$%@?, aż mnie skręca jak sobie przypomnę jak ludzie w lizbazie robili głos Czesia. Jako fan South Park to patrzyłem na nich jak na zwierzęta
  • Odpowiedz