Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1840
##!$%@? #aleakcja #zalesie #zonabijealewolnobiega

Słuchajcie co się #!$%@?ło, starszy syn (11l) poszedł na nockę do kolegi z bloku, (15l) zwykle nic się nie działo ,potrafili sobie wyjść w nocy na dwór, ale zwykle siedzieli i grali.

O 4 w nocy stukanie do drzwi, stara się zerwała, otwiera , a tam męski głos "Czy to pani syn?" Momentalnie się rozbudziłem, gdy weszło dwóch rosłych policjantów z młodym. Co się okazało, starszy kolega buchnał matce kluczyki do auta, i sobie na wycieczke pojechali. Pech chciał że im się zepsuł samochód i kurła starszy posadził za kółko mojego Benka, a sam postanowił zapchać auto do domu, 5km , rozumiecie, w Warszawie.. ktoś zgłosił że nastolatek w środku nocy pcha auto, i dalej już finał znany.

Jeszcze młody śpi, zastanawiam się jakie konsekwencje musi ponieść. Kurła, sam miałem siano w głowie za dzieciaka,ale mimo wszystko policja mnie nigdy do domu nie odstawiała xD Policjanci wyjątkowo zabawni, mówią że dobrze mu szło, w nic nie przydzwonił, można go na prawko zapisywać xD
  • 192
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Kick_Ass: żadnych kar czy szlabanów. Pogadaj z nim i najwyżej szlaban na prowadzenie auta do czasu aż będzie się mógł zapisać na kurs prawka :). Swoją drogą też z kumplem wzięliśmy auto od rodziców kumpla, zgarnęliśmy kolejnego kumpla i pojechaliśmy do szkoły, gimnazjum, pierwsza klasa, do miasteczka 7km oddalonego od naszej wioski i żeby było mało to po lekcjach wróciliśmy tym autem już we dwóch bo trzeci kumpel się wydygał xD.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kick_Ass: tamten 15-latek go jakiś śmieć i frajer, powinieneś dać młodemu szlaban na zadawanie się z takim lamusem i miękką fają, to była typowa ucieczka od odpowiedzialności i wrobienie kogoś innego.