Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1840
##!$%@? #aleakcja #zalesie #zonabijealewolnobiega

Słuchajcie co się #!$%@?ło, starszy syn (11l) poszedł na nockę do kolegi z bloku, (15l) zwykle nic się nie działo ,potrafili sobie wyjść w nocy na dwór, ale zwykle siedzieli i grali.

O 4 w nocy stukanie do drzwi, stara się zerwała, otwiera , a tam męski głos "Czy to pani syn?" Momentalnie się rozbudziłem, gdy weszło dwóch rosłych policjantów z młodym. Co się okazało, starszy kolega buchnał matce kluczyki do auta, i sobie na wycieczke pojechali. Pech chciał że im się zepsuł samochód i kurła starszy posadził za kółko mojego Benka, a sam postanowił zapchać auto do domu, 5km , rozumiecie, w Warszawie.. ktoś zgłosił że nastolatek w środku nocy pcha auto, i dalej już finał znany.

Jeszcze młody śpi, zastanawiam się jakie konsekwencje musi ponieść. Kurła, sam miałem siano w głowie za dzieciaka,ale mimo wszystko policja mnie nigdy do domu nie odstawiała xD Policjanci wyjątkowo zabawni, mówią że dobrze mu szło, w nic nie przydzwonił, można go na prawko zapisywać xD
  • 192
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dyskutek2: policja tylko podwiozła go do domu, fakt że zesrany, ale tylko dane spisali żony i kazali podpisać że dziecko oddali w 1 kawałku :) nikt nawet na niego nie krzyczy. Mam nadzieje że pojął tą jakże ważną lekcję.
A ja myślę, że rozmowa wystarczy, bez kar i bez listów. On już karę poniósł, najlepszą z możliwych czyli nie od Ciebie a od życia.
@Kick_Ass benek i jego koleżka slabo wybrneli z sytuacji. W wieku 10-18lat systematycznie podwędzałem rodzicom samochód i jak się później okazało... nigdy nikt się nie domyślił xd

Szczerze zawsze myślałem, że dużo ludzi tak robiło w moim wieku. Ale po wykopkach czytam, że to jest jakiś wyczyn i "wczesne łapanie życia w garść"

xD
@Kick_Ass: 11 letni dzieciak spedza dziennie wiecej niz 1h na telefonie i 3h na kompie, ze ograniczenie do takich wartosci ma byc dla niego kara? To ile on siedzi przed ekranem? Przeciez powyzej 4h dziennie to jakas patologia.
A z tego co mi syn mówił to nie pierwsza taka akcja tego starszego. Jeździł już wcześniej po nocy.


@Kick_Ass: Kto nigdy nie podkradał rodzicom samochodu w nocy, niech pierwszy rzuci kamień ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie mam dzieci, ale jakby moje coś takiego zrobiło, to bym go raczej nie karał, bo w sumie nic się nie stało i myślę, że sama akcja z policją już wystarczy
W wieku 10-18lat systematycznie podwędzałem rodzicom samochód i jak się później okazało... nigdy nikt się nie domyślił xd

Szczerze zawsze myślałem, że dużo ludzi tak robiło w moim wieku. Ale po wykopkach czytam, że to jest jakiś wyczyn i "wczesne łapanie życia w garść"


@didolo03: Ojciec mnie sadzał za kierownicę na wiejskich drogach już od 9 roku życia (musiałem sobie podkładać poduszkę, żeby w ogóle wystawać ponad kierownicę i coś widzieć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prych: w wakacje ma zdjęte ograniczenia na kompa, co w tym złego? I tak go ciągle gonie na dwór jak jest pogoda. Telefon ma 3h dziennie.