Wpis z mikrobloga

#prey syf.
szkoda czasu na oglądanie i recenzowanie.

"co by było gdyby #netflix dorwał się do serii Predator"
oh wait, to #disneyplus

¯\_(ツ)_/¯

ja już jestem przewrażliwiony, ale ile razy mam jeszcze oglądać silną niedocenianą kobiete walczącą z patriarchatem?
pies miał więcej IQ niż kosmiczny łowca który zginął od swojej własnej zabawki, pokonany przez wielką łowczynie co rybe kroiła tomahawkiem miast nożem.

bla bla bla, źli biali ludzie
no i magiczne mlecze co hakują termowizje z kosmosu
CGI tak brzydkie jak w ostatnich marvelach, czy teraz nawet głupiego królika i jelenia trzeba robić w animacji komputerowej?

#film #scifi #sf #predator
guest - #prey syf.
szkoda czasu na oglądanie i recenzowanie.

"co by było gdyby #n...

źródło: comment_1659912512kY9dhjLBLJ6iwTGaxt7nVu.jpg

Pobierz
  • 65
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@guest: A mi się tam mawet podobał, dał bym 5/10 W skali IMDB. Oczywiście jest masa nonsensów, jak ta indiańska dupa co szuka predatora bo ma zmysł tropiciela xDDD I tak szuka go na oko xDDD oraz to że Indianie wyglądają jak typowe kuce suchoklatesy, zero mięśni za to biją się jak van damm
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ElonMuskKochamCie: chyba oglądaliśmy 2 inne filmy, jestem świeżo po predziu z 2018 i dwunastolatek z aspergerem ogarnął technoglie obcych i nie było sceny żadnej jaką odpisujesz . Krew i flaki lały się przez ekran, głowy też były odcinane i wyrywane, gdzie tu kino familijne chyba z emaaz na myśli polski dubbing z Disney plus
@guest no te seriale to jakaś abstrakcja ostatnio. Teraz oglądam Sandmana na Netflixie. Dwa pierwsze odcinki fajnie wjechały, a w trzecim już silna i niezależna kobieta pyskuje do gościa, który może zrobić z niej mielone, ale ten przyjmuje to wszystko na klatę. xD