Wpis z mikrobloga

#prey syf.
szkoda czasu na oglądanie i recenzowanie.

"co by było gdyby #netflix dorwał się do serii Predator"
oh wait, to #disneyplus

¯\_(ツ)_/¯

ja już jestem przewrażliwiony, ale ile razy mam jeszcze oglądać silną niedocenianą kobiete walczącą z patriarchatem?
pies miał więcej IQ niż kosmiczny łowca który zginął od swojej własnej zabawki, pokonany przez wielką łowczynie co rybe kroiła tomahawkiem miast nożem.

bla bla bla, źli biali ludzie
no i magiczne mlecze co hakują termowizje z kosmosu
CGI tak brzydkie jak w ostatnich marvelach, czy teraz nawet głupiego królika i jelenia trzeba robić w animacji komputerowej?

#film #scifi #sf #predator
guest - #prey syf.
szkoda czasu na oglądanie i recenzowanie.

"co by było gdyby #n...

źródło: comment_1659912512kY9dhjLBLJ6iwTGaxt7nVu.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ElonMuskKochamCie: xdddd no najnowsza część była serio głupia @I_am_the_liquor: Schwarzenegger dał mocny klimat tej serii jak słyszę Predator mam w głowie 1 część w dżungli i widz polującego schwarcenegrra w dżungli. Kobieta była protagonistką w serii alien tę serię są powiązane tylko nie pamiętam już role tego uniwersum.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@guest: Disney Predatora przejął. Świat się kończy. Ehhhh najlepiej wykopać VHS pierwsza i druga część odpalić i zapłakać jak zepsuli ta część.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@guest: wszędzie wciskają ten sam schemat a jak ktoś chce zobaczyć największą ilość silnych niezależnych kobiet w 1 serialu to polecam 3 sezon for all mankind. Tam to wywaliło poza skalę.
  • Odpowiedz
@guest: Mi się tam podobało. O wiele lepszy niż 4x ostatnie Predatory. Do tego oglądałem wersję w języku Komanczów i przyjemnie się człowiek wciągał w ten klimat północnej Ameryki.
  • Odpowiedz
@guest: raczej niemożliwe do wykonania (bo dało by się przeżyć z temperaturą 25-30*C?) , ale ja to odebrałem jako ukłon w stronę predatora 1. Tak samo jak tekst If it bleeds, we can kill it, oraz pistolet z predatora 2
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@guest o aliena też ból dupy byś teraz miał, że kobieta jest głównym bohaterem?;p

@koters: Ripley się nie siłowała z nikim.
  • Odpowiedz
@Gadzinski no właśnie co jest bardziej gówniane, że sam uciął sobie rękę czy że dziewczynka 40kg wagi tak go zkontrowała a siła odrzutu mu ja odcięła xD? Ten piesek który ciągle go rozpraszał też był zajebisty.

Nie wiem jak wydedukowaleś że jej potęga był spryt skoro całe zakończenie ona bije go jak dziecko i jest od niego silniejsza fizycznie do tego punktu że nie otrzymuje ona żadnych obrażeń - świadczy o
  • Odpowiedz
@guest predator to tylko z Arnoldem i Danym Gloverem czy jakos tak, reszta syf. Jak chcesz sie bic z wielkim #!$%@? jak na klate 50kg bierzesz... To musi byc wielki wyszkolony do zabijania dzik na sterydach i jego comando paczka na sterydach, wtedy to ma jakis sens. Takie sa realia wojny. Ja wiem, ze lata 80 i 90 to glownie testosteron i ale to sie sprzedaje i ma sens i zero
  • Odpowiedz
To musi byc wielki wyszkolony do zabijania dzik na sterydach i jego comando paczka na sterydach, wtedy to ma jakis sens. Takie sa realia wojny.

@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: Z jednej strony rozumiem, bo to widowiskowe.
Ale z drugiej strony popatrz chociaz na wojnę na Ukrainie. Co dają mięsnie skoro ktoś inny ma lepszy sprzęt (wyrzutnie, rakiety) taki jaki wlasnie ma Predator? Przecież nikt się nie bedzie bić z Predatorem na pięści tylko
  • Odpowiedz
co jest bardziej gówniane, że sam uciął sobie rękę czy że dziewczynka 40kg wagi tak go zkontrowała a siła odrzutu mu ja odcięła xD?

@ElonMuskKochamCie: fakt obie są #!$%@?. Nawet zakładając to, że sam sobie uciął rękę to na siłę idzie podpiąć to pod lore. Cytując:

young males are known to be impulsive, violent, and overzealous in their need to prove themselves


jak wydedukowaleś że jej potęga był spryt skoro całe zakończenie gdzie ona bije go jak chce i jest od niego silniejsza fizycznie świadczy o tym że
  • Odpowiedz
@guest: Mnie w tym filmie #!$%@?ło bardziej to, jak idiotyczne jest to uniwersum. Yautja są zajebiście inteligentni, mają rozwiniętą technologię, na poziomie nieosiągalnym dla współczesnej ludzkości przez kilkaset (bardziej kilka tysięcy) lat co najmniej. Są urodzonymi łowcami, polującymi w całym wszechświecie. Mogą zauważyć listek na jakiejś padlinie (scena z bizonami). Są tak #!$%@? silni i wyszkoleni, że potrafią pokonać kilkunastu chłopa w walce i na gołe pięści walczą z Grizzly. Oczywiście potem są w stanie tego miśka podnieść nad głowę, mimo wagi oscylującej w granicach 400 kg.

Przychodzi co do czego i:
- siłą i zwinnością dorównuje im laska 1,6m i 50kg
- są głupsi niż przeciętny dzikus, dla którego toporek na lince jest szczytem innowacyjności
- widzi wspomniany listek, ale przechodzi obok laski, bo ta połknęła kwiatka i teraz jej nie widzi... wiadomo, pewnie nie ma węchu, nie widzi/słyszy
  • Odpowiedz