Wpis z mikrobloga

Jak myślicie mówił o mnie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@chinachompa: Ogólnie, jeśli Twoi koledzy nie są normalnymi, świadomymi swojej wartości facetami, to nie usłyszysz od nich komplementów - niepewni chłopcy- niezależnie czy wiekowo czy mentalnie- zawsze wykorzystają okazję, żeby się dowalić i poniżyć kogoś, kto choć trochę się wyróżnia, aby na chwilę wyszło na to, że są lepsi. Szczególnie jest to widoczne w środowisku pracy fizycznej i
@RumClapton: Świetnie napisane.

Na tagu przecież to samo - właśnie przeczytałem że Elixir śmierdzi dziadem.

Powoli kończą mi się zapachy, które nie zostały zdisowane na tegu przez te durne porównania - a to do pieluch, a to do kibla a to du uj wie czego. Byle się dowalic i to najlepiej w najbardziej wulgarny sposób, to poklasku jeszcze wiecej.

¯\_(ツ)_/¯
Świetnie napisane.

Na tagu przecież to samo - właśnie przeczytałem że Elixir śmierdzi dziadem.

Powoli kończą mi się zapachy, które nie zostały zdisowane na tegu przez te durne porównania - a to do pieluch, a to do kibla a to du uj wie czego. Byle się dowalic i to najlepiej w najbardziej wulgarny sposób, to poklasku jeszcze wiecej.


@Asjopek: Jak w roku premiery Dylan Blue kosztowal 250zl/50ml w wąchalni to oh
Ogólnie, jeśli Twoi koledzy nie są normalnymi, świadomymi swojej wartości facetami, to nie usłyszysz od nich komplementów - niepewni chłopcy- niezależnie czy wiekowo czy mentalnie- zawsze wykorzystają okazję, żeby się dowalić i poniżyć kogoś, kto choć trochę się wyróżnia, aby na chwilę wyszło na to, że są lepsi. Szczególnie jest to widoczne w środowisku pracy fizycznej i w dzielnicach biedy - sam przeżyłem mnóstwo takich syruacji ponad dekadę temu. Jak miałem 18