Wpis z mikrobloga

Może to głupie ale uwielbiam amerykańskie filmy z lat 80 i 90 KONIECZNIE z polskim lektorem. Nie umiem tego wytłumaczyć ale monotonny głos jest dla mnie idealny do tych filmów. Kojarzy mi się to z leniwym przedpołudniem w wakacje gdy nie miałem co robić i skakałem od kanału do kanału aż zawisłem na jakimś tv4 gdzie leciał film, który premierę miał 20 lat temu i teraz jest tylko zapchajdziurą bloku.

#film #kino #wyznaniezdupy
SzubiDubiDu - Może to głupie ale uwielbiam amerykańskie filmy z lat 80 i 90 KONIECZNI...

źródło: comment_16588185391LDniVm5TDTqB2rfcrGSrR.jpg

Pobierz
  • 34
Z jedynki na dwójkę i z powrotem,


@smk666: początek lat 90 w pełnej krasie, jeszcze do tego pegasus i odtwarzacz VHS i oglądanie w kółko tych samych bajek. W pewnym momencie spółdzielnia podpięła osiedle do jakiejś kablówki sporo kanałów po niemiecku oczywiście. TV 4 kanałowy więc jak się chciało zobaczyć coś innego to trzeba było ręcznie stroić Teraz nawet w tej naziemnej jest sporo kanałów, chociaż tak szczerze to nawet jak
jeszcze do tego pegasus i odtwarzacz VHS i oglądanie w kółko tych samych bajek


@Wight:
Oj tak, w Pegasusie to tylko zasilacze co chwila nowe trzeba było kupować na targowisku bo się paliły a gumki w padach kleiło się super glue, szczególnie po zaciętych rozgrywkach z kolegami w Gold Medal Challenge '92.

Co do bajek i filmów na VHS to nie raz znajdowało się od połowy nagraną przez ojca Różową Landrynkę
smk666 - > jeszcze do tego pegasus i odtwarzacz VHS i oglądanie w kółko tych samych b...

źródło: comment_1658830235ZISncmDbmQDFP46NLpOWxW.jpg

Pobierz
moi rodzice wtedy byli klasa średnia i była kablówka


@SzubiDubiDu: kablówka w latach '90 to była czysta loteria, bo były osiedla, które miały takie z pakietami Multichoice i były osiedla, które miały tylko zbiorczą na dachu.

Prawdziwe tuzy kupowały talerz z obowiązkowym zezem i Fergusonem, a prawdziwi bogacze dokupowali jeszcze obrotnicę. Skąd wiem? Bo w tych latach chorowałem na satelitę, ale rodzice nie mogli jej kupić, bo Hot Birda i Astrę