banan nagrał piosenkę o tym jak miał pryszcze na mordzie w okresie dojrzewania i teraz jest to dla niego zbyt ciężkie do śpiewania XD mój przegryw jest większy niż twój #przegryw #mata #rap
Ej ale czaicie jakie to jest komiczne? Anka podała dalej relacje jakiejś random baby z ubezpieczeń tylko dlatego że napisala to feministyczne poerdololo, bo samej głupio było jej to napisać, a tak to hehe bo fani tak twierdzą
Oczywiście pewnie setki ludzi ją oznaczyło z podziękowaniami albo innym kadzeniem ale akurat to jej pasowało do udostępnienia xD
Nie popieram zbiórek na służbę zdrowia. Nie po to Państwo zabiera mi co miesiąc tysiące zł, żebym jeszcze dodatkowo dopłacał do tego interesu. Państwo dyma nas na każdym kroku. II progu podatkowego czcigodny rząd nie potrafi podnieść. Przechodząc do sedna. Moja żona nie wytrzyma jak widzi, że inni dają hajs i musiała wysłać również na tą akcję... więc chcąc nie chcą poszedł przelew również z mojego konta. #latwogang
Taki szeregowiec pod #warszawa, a dokładnie w #pruszkow. Do kolejki 1500 m (5 minut rowerem), które jedzie na centralna w 25 minut. W cenie 120 m2 w Pruszkowie z dwoma miejscami parkingowymi jest 60 M2 w Warszawie (w srednio-dobrej lokalizacji) z jednym miejscem postojowym. Do tego w szeregowcu ogrzewanie podłogowe, pompa ciepła, rekuperacja. Bralibyście?
Głównie na szeregowce czytałem narzekania, ale z powodu postawienia w polu. A
@Maluszkiewicz1: moje okolice. Polecam lokalizację. Wszystko pod ręką i nie trzeba do Warszawy jeździć. Nie polecam natomiast szeregowców, bo nie da się z ulicy wyjść na trawę. Jak by był skrajny to by było super. Ja mam bliźniak połączony garażami i jestem bardzo zadowolony
#rower Cześć. Mam rower jak na zdjęciu. Czy można przy tym rowerze podwyższyć mostek jakimś adapterem? Szukałem na allegro, ale wszystkie są do innych typów mostków. Aktualnie mam podwyższony maksymalnie, ale dla mnie jest to za nisko.
Cześć, czy może ktoś napisać w skrócie i merytorycznie, a co chodzi z tymi sędziami? Dlaczego prezydent nie chce zerknąć jak ślubują? Przecież już są wybrani #polityka #polska
@morcalps: dziewczynka to Cię robiła. Masz rację, oglądałem tą akcję nieuważnie i pomyliłem się. A po za tym to nie będę się zniżał do Twojego poziomu i wchodził w dalszą dyskusję.
A pamiętacie jak PiS obniżył ceny paliw, gdy szybowały w górę? Ja też nie... ¯\(ツ)/¯ Pamiętam za to obniżenie stawki VAT z 23% do 8% bez realnego spadku cen i noworoczny cud na stacjach, gdy przywrócona została 23% stawka VAT bez podniesienia ceny paliwa ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°) Za to Obsrajtek przynajmniej mógł
W rządowym projekcie nie uwzględniono w ogóle LPG. Nie zmniejszono vat ani akcyzy na to paliwo. Znaczy to tyle, ze cena gazu na stacjach na pewno dosięgnie 4zł.
@Kempes: Ja też mam panele na dachu, korzystając z dotacji unijnych- i od kilku lat nie płacę za prąd, bo mam fotowoltaikę na starych, korzystnych zasadach. Uważam, że takie dotacje to był błąd. Latem nadprodukujemy prąd, napięcie na sieci jest wysokie (powyżej 250V w całej okolicy, bo tych paneli jest już pełno), a zimą i tak pobieram prąd z elektrowni węglowej. Oszczędzać nie muszę, bo mam nadwyżki. Dotacja trafiła do
@Kawa_z_cynamonem: większość ludzi w Polsce ma oze, bo były dotacje i jest to dla nich opłacalne. Prąd z węgla też by się opłacał, gdyby nie opłaty za emisję.
Brednia... radzę się dokształcić zamiast pisać takie banialuki na poziomie szkoły średniej.
Wykształcenia mi nie brakuje. Dostosowałem poziom wypowiedzi do takiego ignoranta jakim jesteś.
Moc w sieci musi się ZAWSZE ale to ZAWSZE bilansować na ZERO! Nie możesz mieć nadprodukcji, bo jak ją masz to musisz ją gdzieś "zużyć" inaczej doprowadzisz do niestabilności sieci. To, że ty jako drobny użytkownik, coś oddajesz, to nie znaczy, że to samo odbierasz zimą. Jak będziesz
Wpis dla ludzi zastanawiających się nad wchodzeniem na giełdę , z mojego doświadczenia (mam dwa kredyty: inwestycyjny i konsolidacyjny na spłatę długów z bessy). Jeśli: - lubisz wykresy. Na ich widok zawsze się uśmiechasz. Lubisz spędzać godziny na analizy technicznej, - nie masz zainteresowań. Często się nudzisz. Nie masz pomysłu jak spędzić czas
Byłem w weekend w galerii na zakupach i kupiłem małą butelkę picia z kaucją i wszystko wypiłem. Widziałem, że automat jest na parkingu podziemnym blisko auta, więc nosiłem pustą butelkę, żeby ją wrzucić przed odjazdem do tego automatu. I teraz najlepsze. Automat nie wypłaca kaucji tylko daje paragon, żeby iść do Carrefoura i stać w kolejce po 50gr. Kto to w ogóle wymyślił? Czy my żyjemy w średniowieczu czy w XXI w?
@straszny_cham: ja oddałem butelkę pierwszy i ostatni raz. Myślałem, że tą kaucję do daje ten automat. Przecież stanie w sklepie po 50gr, to jest obraza godności człowieka...
@whoru: rozumiem, ale weź pod uwagę, że w szeregowcu, koszenie trawy, wyrzucanie liści, wychodzenie na "podwórko" odbywa się przez taras, a nie przez drzwi wejściowe. Jest to mega niepraktyczne i odradzam.
@Bejro: w szeregowcu nie pójdziesz do ogrodu z ulicy. Musisz wejść do domu, zdjąć buty, podejść do tarasu, założyć buty i dopiero wtedy idziesz na ogród. Czy to jest wg Ciebie normalne?
źródło: 11523
Pobierz