Wpis z mikrobloga

Dziś jakaś typka w pracy (duża firma, ja nowa wiec nie znam jeszcze ludzi) po tym jak jak chwile gadała z koleżanką o żłobkach, dzieciach itp. zapytała ile mam lat. Odpowiedziałam, ze 29. Po tym jak skomplementowała, że wyglądam mega młodo, dodała, że MOGĘ JUŻ STARAĆ SIĘ O BOMBELKA XD widziała mnie po raz pierwszy, co nie przeszkodziło jej to w tym komentarzu xD Odpowiedziałam, ze nie zamierzam się starać wcale, bo nie chce być matką. Odpowiedziała, ze jak poznam tego jedynego to sama zobaczę xD tylko ja już go znalazłam. Nie mogę wyjść z podziwu, ze obcy ludzie pozwalają sobie na takie teksty. Nikt nie pytał przecież.
#antynatalizm #childfree #madki
  • 197
Odpowiedziała, ze jak poznam tego jedynego to sama zobaczę xD


@Zabojcza_Rozowa: Mam dla ciebie złe informacje. Sam nie zamierzam mieć gówniaków, natomiast gdybyś była zdrowa, to powinien u ciebie zadziałać instynkt macierzyński, zwłaszcza w sytuacji, gdy masz niby tego "jedynego" (co jest kompletną bzdurą i wyklucza opcję, że jesteś na tyle inteligentna, że przedkładasz rozum nad instynkty).
@Zabojcza_Rozowa: W ogóle śmieszna jest perspektywa, że ktoś obcy mówi Ci co ty możesz/powinieneś/nie powinieneś robić w życiu prywatnym


@Manden to jest efekt internetu. Powoli zaciera się granica między internetem, a prawdziwym życiem. Ludzie wypisują taką ilość głupot, że czasami zapominają, że rozmawiają z kimś twarzą w twarz. Ludzie nie wiedzą, jaka krzywdę sobie robią.
@Zabojcza_Rozowa: niestety, takim osobom przepalają się styki, gdy słyszą, że można żyć inaczej. Ręce mi opadają za każdym razem, gdy słyszę takie teksty, najlepiej wpuścić to jednym uchem, a wypuścić drugim ¯\_(ツ)_/¯
@WielkiNos: Jak już pisałam, nowe miejsce, nowi ludzie, po co się wdawać w dyskusje. Później jakieś płoty itp. Mi się nie chce konfliktów, tym bardziej, ze nie powiedziała tego jakoś mega złośliwe, tylko właśnie jak gdyby nigdy nic i to mnie dziwi xd