Wpis z mikrobloga

Dziś jakaś typka w pracy (duża firma, ja nowa wiec nie znam jeszcze ludzi) po tym jak jak chwile gadała z koleżanką o żłobkach, dzieciach itp. zapytała ile mam lat. Odpowiedziałam, ze 29. Po tym jak skomplementowała, że wyglądam mega młodo, dodała, że MOGĘ JUŻ STARAĆ SIĘ O BOMBELKA XD widziała mnie po raz pierwszy, co nie przeszkodziło jej to w tym komentarzu xD Odpowiedziałam, ze nie zamierzam się starać wcale, bo nie chce być matką. Odpowiedziała, ze jak poznam tego jedynego to sama zobaczę xD tylko ja już go znalazłam. Nie mogę wyjść z podziwu, ze obcy ludzie pozwalają sobie na takie teksty. Nikt nie pytał przecież.
#antynatalizm #childfree #madki
  • 197
@Zabojcza_Rozowa: właśnie ty je pokazałaś i właśnie mnie tak zmierzyłaś,
Bo widzisz każdy ma prawo do swojego zdania. Matka Polka, ja oraz każdy inny ma prawo do swojej opinii, to że ktoś ciebie potraktował tak to jego sprawa. Byłaś miła odpowiedziałaś a teraz kręcisz aferę jakie to wredne, ty jesteś jaka jesteś oczekujesz empatii a innym jej brak zarzucasz. Taki typ to udany indywidualista i niestety egoista który z czasem zmierzy
@oremi: Nie interwsuja nikogo dlatego wpierdzielaja się w cudze życie prywatne? XD Wspiczuje Twojej partnerce, chociaż pewnie jej nie masz xd śnij dalej teorie, pozostaje mi tylko żałować tak wąskich horyzontów. Ja na szczęście nic nikomu nie musze udowadniac:D
@Zabojcza_Rozowa: taka ludzka mentalność, to trochę jak babcia która zawsze się pyta czy masz już dziewczynę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ludzie po prostu nie potrafią zrozumieć że nie każdy chce żyć w taki sam sposób jak oni sami.
@Zabojcza_Rozowa: Dzisiaj wchodzę na mirko, a tam wyplusowany wpis. Jakaś różowa, opisuje co tam jej znajoma z pracy powiedziała. W sumie to jakaś bzdura, ale ona musiała on tym zrobić wpis, i podkreślić, że ma już jedynego, i że nie zamierza mieć dzieci. Wciąż mnie zadziwia, że obcy sobie ludzie piszą takie dosyć osobiste rzeczy. Nikt jej o ten wpis nie pytau ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Banacek: Umiesz czytac tagi czy Ciebie tez to przerasta? Poza tym wykop jest od dyskusji, wymieniana poglądów i memów ( ͡° ͜ʖ ͡°) praca jest od PRACYi a nie poruszania prywatnych spraw obcych ludzi xD serio trzeba Wam po raz 21:37 tłumaczyć tę różnice? XD