Wpis z mikrobloga

Mała prośba do @wykop. Czy moglibyście dodać taką opcję?
@moderacja mogłaby aktualizować listę tagów, których normalni ludzie nie chcą widzieć. Na start:
- pato mma
- patostreamerzy
- przegryw, p0lka, blackpill
- chińskie bajki
- furasy
Gdyby był problem z implementacją to tag #programowanie z pewnością pomoże

#pytanie
Pobierz
źródło: comment_1657436781vIHmSeZzKnY6QoQdnms9pW.jpg
  • 84
Co chwilę pojawiają się jakieś gówniane nowe tagi, wiele osób na to narzeka, stąd prośba. Jak masz z tym problem to nie jest to dla ciebie więc w czym rzecz?

@WypadlemZKajaka Widzę że kolega pewnie zwykły klepacz kodu bo wpadł na pomysł którego nie ogarnia.

Właśnie napisałeś do moderacji prośbę aby ona decydowała o tym jakie treści masz widzieć, a które zostaną dla Ciebie ukryte.
@WypadlemZKajaka: powiedział co wiedział xD
Jak ty i twoi koledzy #!$%@? praktycznie CO TYDZIEŃ wykop jakimiś samochodzikami to jest ok? Ile miałeś dzisiaj/wczoraj wpisów z freakowej gali? 3? 4?
A jak ty z kumplami macie jakieś gónwo zawody samochodzikowe to tych wpisów nasracie z 30 xD
Normalni ludzie nie chcą jakiegoś syfnego F1 oglądać, tylko wolą eleganckie męskie MMA/K1/Boks, albo azjatycką kulturę w postaci anime/mangi
@WypadlemZKajaka: co jest nie tak z chinskimi bajkami? na tagu animedyskusja nie ma gorszego poziomu od kazdego innego tagu, czy chociazby tagów polityka. Ot ludzie co wypowiadaja sie na temat mang/anime. Wiekszosc to populisci, nie sa za bystrzyli, co moge powiedziec o calej reszcie wykopu.

Natomiast tagi jak #anime zostaly popsute bo ktos sobie wymyslil, ze teraz tresci "anime" trzeba tagowac #anme, a te tresci to jakies spermiarze czy inne
@WypadlemZKajaka jesli chodzi o przeglądanie wykopu na komputerze to mogę poratować wtyczką która to robi, ale jeśli na telefonie to uderzaj do kogoś kto rozwija alternatywną apke dla wykopu.
Na zmiany na wykopie nie licz bo takiego czegoś nie dodadzą (ciężko o listę która zadowoli wszystkich), a rozmiary czarnolisty też szybko nie zwiększa bo to bardzo utrudnia pracę serwera żeby każdemu z osobna odfiltrować co chwilę wyniki.
Pobierz
źródło: comment_16574557405I7GEkQwdwmQ1DORYoUXbT.jpg
@marv0oo: nie żebym bronił f1 bo też mam to na czarno, ale tam przynajmniej jest 1 tag, który jak dodałem na czarno to do dzisiaj nic z niego nie widzę. I OPowi się o to rozchodzi, raz wrzucasz na czarno i masz spokój a nie co tydzień jakies mrodobicia pod nową nazwą
@BjornIronside: anime ma 1 tag z tego co wiem. "Patogale" mają kilka czyli ze 3 tagi, bo uwaga - to są osobne federacje. Tak jak nikt nie każe wstawiać f1, f2, f3 czy jakiś gokartów pod 1 tag, tak nie rozumiem czemu wsadzać różne federacje do jednego tagu?

a nie co tydzień jakies mrodobicia pod nową nazwą

nie, masz 3 tagi #primemma #highleague #famemma reszta jest tak marginalna, że praktycznie nie