Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko265
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Komunikat
Wiarygodność AMA została potwierdzona
Komunikat
Drodzy Wykopowicze, wiemy, że każde AMA z osobą zaangażowaną polityczne, po którejkolwiek ze stron, budzi wiele kontrowersji i skrajnych reakcji. Zależy nam na tym, aby Wykop był przestrzenią, w której każdy, niezależnie od reprezentowanych poglądów politycznych, miał możliwość wyrażenia własnych poglądów. Ta zasada kierowała nami każdorazowo podczas prezydenckich AMA i kieruje nami dziś. Zdecydowaliśmy się na wyłączenie możliwości zakopywania AMA - zarówno w tym przypadku, jak i w innych AMA z politykami,
To AMA zostało zakończone (16.04.2023)

1439

AMA: Janusz Cieszyński - Minister Cyfryzacji

AMA: Janusz Cieszyński - Minister Cyfryzacji

zapraszam do dyskusji

jciesz
jciesz
z
wykop.pl
dodany: 12.04.2023, 16:08:23
  • #
    ama
  • #
    cyfryzacja
  • #
    albania
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • 2096
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zapraszam do dyskusji

Treści powiązane (12)

100 afer PiS! Każda wymaga wyjaśnienia!
SzotyTv
z 100aferpis.pl
  • 1470
Już 997 AFER PiS I SolPol - zobacz jak okradają Ciebie!
wyqop
z wiesci24.pl
  • 1145

Komentarze (1.5k)

najlepsze

Bob_Rooney
Bob_Rooney
12.04.2023, 16:11:40 via Wykop
  • 3191
Nie skończyłem studiów, nie mam też doświadczenia, wiedzy ani umiejętności. Do jakiej Spółki Skarbu Państwa mam się zgłosić jako ekspert z ramienia PiS?
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jciesz
jciesz
Autor
12.04.2023, 16:21:05 via Wykop
  • -1898
@Bob_Rooney: my szukamy przez nofluffjobs, proszę dać hasztag #ama to będzie dobrze xD

https://nofluffjobs.com/pl/company/centralny-osrodek-informatyki-mwobeymf
  • Odpowiedz
hugoprat
hugoprat
12.04.2023, 16:09:14 via Android
  • 1773
Czy zdajecie sobie sprawę, że nadchodzące wybory przegracie a większość z Was tym razem zostanie rozliczona z gigantycznej ilości wałów jakie nakręciliście? Czy macie zamiar do końca cisnąć z Polaków pieniądze na lewo za pomocą kolejnych podatków, rozdanych premii, nagród,przetargów itd? Macie ludzi za idiotów, lecz tym razem Polacy Wam tego nie przepuszczą, może i teraz się uśmiechasz ale wspomnisz moje słowa. Możesz nie odpowiadać, jak dla mnie wystarczy, że co rano
hugoprat - Czy zdajecie sobie sprawę, że nadchodzące wybory przegracie a większość z ...

źródło: temp_file.png735244453396750965

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jciesz
jciesz
Autor
12.04.2023, 16:31:13 via Wykop
  • -1594
@hugoprat: jeśli coś ukradnę, to powinienem pójść siedzieć. ale ja nic nie ukradłem i jeśli ktoś chce o tym uczciwie pogadać, to mogę to udowodnić.
  • Odpowiedz
Wolfr
Wolfr
12.04.2023, 16:21:40 via Wykop
  • 1582
Dzień dobry. Jak się pan zapatruje na temat zatrudniania po spółkach skarbu państwa znajomych, członków rodzin posłów Prawa i Sprawiedliwości? Czy pan i pańscy koledzy z rządu macie w ogóle refleksję, że przy takim nepotyzmie traci Rzeczpospolita, bo zamiast w spółce skarbu państwa zatrudnić człowieka z kwalifikacjami zatrudnia się żonę posła? Dziękuję.
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jciesz
jciesz
Autor
12.04.2023, 16:47:47 via Wykop
  • -2311
@Wolfr: myślę, że łatwo rzucać takie oskarżenia.
  • Odpowiedz
janeknocny
janeknocny
janeknocny
12.04.2023, 16:09:17 via Wykop
  • 959
”Odpowiem na wszystkie”, "Jeśli są tu jakieś Mirki to zapraszam … Nie ma złych pytań”


Panie Januszu, w jaki sposób skomentuje Pan że ABW zablokował na poziomie DNS stronę https://poufnarozmowa.top/ (lub/oraz wersję zakończoną domeną .com) na której znajdują się wycieki maili rzekomo z rozmów np. Michała Dworczyka, Daniela Obajtka, Mateusza Morawieckiego - niestety nie udało mi się znaleźć stanowiska rządu które mówi że maile są sfabrykowane/fałszywe ale Patryk Jaki potwierdził prawdziwość maila z
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jciesz
jciesz
Autor
12.04.2023, 16:15:36 via Wykop
  • -1099
@janeknocny:

1) zrobiliśmy szkolenia dla ministrów, posłów, senatorów i urzędników. Robi je NASK, rozdajemy Yubikey - dużo poszło do przodu.
2) myślę, że sporo się poprawiło w tej sprawie
3) tzn? regulaminy serwisu wg. mnie
4) nie, nie uważam że to próba ucieczki przed czymkolwiek.
  • Odpowiedz
m.....l
konto usunięte 12.04.2023, 16:11:34 via Wykop
  • 922
Nie czuje się Pan winny afery z maseczkami? Jak to jest zamawiać nieznane towary, z pominięciem wszystkich procedur i marnować nasze pieniądze?
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jciesz
jciesz
Autor
12.04.2023, 16:26:45 via Wykop
  • -1113
@missioncritical: prokurator zajął na kontach tych firm więcej środków, niż przekazało im MZ. to na mój wniosek zaczęło się ściganie nieuczciwych ludzi, którzy chcieli wykorzystać pandemię do tego, żeby się dorobić.
  • Odpowiedz
m.....k
konto usunięte 12.04.2023, 16:24:38 via Android
  • 810
1. Dlaczego PiS nie rozliczył nikogo z poprzednich rządów skoro tak krzyczy, że poprzednicy kradli, kłamali, spowodowali katastrofę smoleńską itp.?
2. Dlaczego nie są wyciągane żadne konsekwencje ewidentnych przekrętów/niegospodarności (wybory, elektrownia) obecnych rządzących skoro tak podobno dbacie o nasze pieniądze?
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jciesz
jciesz
Autor
12.04.2023, 16:53:00 via Wykop
  • -1057
@mgr_rybak: 1. choćby ostatnio kilka osób zostało aresztowanych za korupcję, nie mam poczucia, że tu nic się nie dzieje.

2. wybory w pandemii trzeba było przeprowadzić. to porażka całego państwa, że nie udało się tego zrobić bez awantury. w tamtych czasach wybory korespondencyjne wydawały się sensownym rozwiązaniem. Ws. elektrowni - polecam spojrzeć jak cena uprawnień CO2 ma się do prognoz samej UE z czasów, kiedy zapadła decyzja o budowie.
  • Odpowiedz
Rafonixkozak2008Pl
Rafonixkozak2008Pl
12.04.2023, 17:01:13 via iOS
  • 750
Jak to jest niszczyć swoją ojczyznę?
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jciesz
jciesz
Autor
12.04.2023, 17:27:21 via Wykop
  • -919
@Rafonixkozak2008Pl: nie mam poczucia, że to robię.
  • Odpowiedz
zorza
zorza
12.04.2023, 16:11:45 via Wykop
  • 750
Czy pamiętasz może kto sprzedał Ci lepę za paradowanie w XIVLO we Wrocławiu z gazetką NIE! swojego idola Urbana?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jciesz
jciesz
Autor
12.04.2023, 16:36:51 via Wykop
  • -695
@zorza: xD
  • Odpowiedz
sotilas
sotilas
sotilas
12.04.2023, 16:09:14 via Wykop
  • 721
Matka się ciebie wstydzi czy to u was rodzinne?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jciesz
jciesz
Autor
12.04.2023, 16:38:13 via Wykop
  • -730
@sotilas: chyba nie
  • Odpowiedz
tabee
tabee
12.04.2023, 17:07:22 via Wykop
  • 702
Kiedy w końcu ministerstwo nakaże portalom informacyjnym, aby dziesiątego każdego miesiąca, musiały wyświetlać zdjęcie świętej pamięci poległego Lecha Kaczyńskiego, prezydenta RP? Czy może pan prezydenta nie szanujesz?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jciesz
jciesz
Autor
12.04.2023, 17:24:38 via Wykop
  • -854
@tabee: wg. mnie słaby temat do żartów.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Hity

tygodnia

Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?
Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?
3973
Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"
Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"
3907
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
2840
Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową
Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową
2708
Dokąd dojdzie granica absurdu zarobków lekarzy
Dokąd dojdzie granica absurdu zarobków lekarzy
2338
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #pytanie
  • #wykop
  • #heheszki
  • #palikot
  • #ciekawostki
  • #duda
  • #oswiadczenie
  • #jkm
  • #reddit
  • #4konserwy
  • #kuzniar
  • #neuropa
  • #tanajno
  • #mariankowalski
  • #miriamshaded

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking