Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że wskutek równouprawnienia kobiecość została niemal całkowicie wypleniona? Żeby to zrozumieć, przypomnijmy sobie najbardziej cenione cechy w kobietach i przyjrzyjmy się, co się z nimi obecnie stało:

- rodzenie i wychowywanie dzieci - odpada, dzietność 1.3, a młode p0lki brzydzą się rodzicielstwem. Na dzień dobry możemy skreślić największą dotychczasową zaletę kobiet XD
- tworzenie ogniska domowego - odpada. Kobieta + sprzątanie / gotowanie = seksizm
- szanowanie się bardziej niż mężczyzna - odpada. Wszystkie badania i statystyki wskazują jasno, że #redpill to już przeszłość. Dziś seksualnie kobiety są "wyzwolone", a przez swoje naturalnie wyższe SMV osiągają przebiegi Passata TDI z czadami będąc idealnym materiałem na żonę. Dla kolegi. Którego bardzo nie lubisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- empatia, naturalność, uśmiech - odpada. Proszę po prostu zrobić przegląd profilówek Julek na facebooku xD

Tak się kończy chęć naprawienia tego co ewolucja rzekomo zepsuła przez 50 lat forsowania chorego prawa i przywilejów na każdym kroku. Chłop jest nadal chłopem. Od 18 roku życia wielu chłopów już dyma ostro na budowie 12h. 80% mirków na politechnikach to chłopy. Chłopy nadal dymają na siłownię i chcą być po prostu męscy. Bowiem to nie chłopom się w głowach poprzewracało - to babom się w głowach poprzewracało od chęci bycia chłopem, którym być po prostu nie potrafi. To dlatego trzeba nas na każdym kroku odzierać z naszej naturalnej siły i zalet. Chłopa trzeba wdeptać w ziemię żeby baba była mu równa w chłopskiej domenie. Kobiety miały swoje zalety, ale dzisiaj to już NIEAKTUALNE.

#p0lka #logikarozowychpaskow #pieklomezczyzn #pieklokobiet #blackpill #redpill #zwiazki #takaprawda #przegryw
swietyspokoj - Zauważyliście, że wskutek równouprawnienia kobiecość została niemal ca...

źródło: comment_1657335390MtZQUN1olwKxuhrC30I9Lu.jpg

Pobierz
  • 80
@Pabick: nie jestem zainteresowany związkiem z babą, po prostu zauważam fakt, że w przeszłości zawsze był spory przepływ zasobów w stronę kobiet, a ja nie mam ochoty płacić żadnego podatku od życia bez baby.
@swiety_spokoj: W dużej mierze za to odpowiadają faceci. Jakby nie wiązały się z kobietami co mają dziecko, to kobiety inaczej by się zachowywały. Samotne bardziej by się szanowały, bo wiedziałyby że jakby przez przypadek zaszły w ciążę, to przestałyby się liczyć na rynku matrymonialnym. Mężatka też by się zastanowiła, czy się rozwieźć, bo ja ko rozwódka z dzieckiem nie miałaby szans znaleźć kogoś lepszego, od byłego męża. Chwalenie się zarobkami np.
@Marcin840: To też jest wychowanie przez matki. Moja mama moją siostrę uczyła manipulowaniem kolegami z klasy już od szkoły średniej.
Pamiętam że mówiła aby się zaprzyjaźniła z tym co najlepiej się uczy. Skończyło się tak że siostra grzmociła się ze starszym badboyem co tylko co potrafił to grać w piłkę, a kujonek robił za nią zadania domowe.
@swiety_spokoj:

rodzenie i wychowywanie dzieci


Uch ach, dzietność taka pożądana zaleta przez facetów!
Tymczasem faceci mają w dupie dzieci. Żaden facet nie rozmawia o dzieciach. Faceci interesują się samochodami, rozgrywkami sportowymi, zabijaniem dzieci innych na różnych wojnach... Gdy faceci zaczynają się zajmować wychowywaniem, to wychodzą z tego patusy - jak u JKM, który od jednego dziecka dostał kosę pod żebro, a inne jego dziecko kradło.

tworzenie ogniska domowego ... Kobieta +
@swiety_spokoj Generalnir #!$%@?, oczywiście jednostronne.

Używając Twojej narracji, chłopom się nie poprzewracało w głowie? Spójrz sobie na facetów w wieku tych Julek i powiedz, że oni chcą być męscy w tym klasycznym kanonie męskości, bo mnie się nie wydaje. Polecam w tym temacie książkę "czasem czuły, czasem barbarzyńca", tytuł kiczowaty, ale treść przydatna myśli chce lepiej zrozumieć obecnych mężczyzn
@Marcin840: Przecież samotne matki już mało co liczą się na rynku matrymonialnym (a ile ich jest obecnie? 2,3 miliony GUS podawał w ostatnich wyliczeniach?) i jedynie na co mogą liczyć to na męski odpad, który ewentualnie może nieźle zarabiać, ale będzie zwykle totalną pierdołą i brzydalem-desperatem. Na obecną sytuację samotnych matek nie ma aż tak dużo wpływu zachowanie mężczyzn (ma, ale nie główny wpływ), tylko fakt, że kapitan państwo daje im
@swiety_spokoj: I zapewne teraz każdy facet nawet jak juz znajdzie "tą jedyną" to musi się napracować i "szyć", bo taka dziewczyna jest pod mocnym wpływem dominujących lub dobijających się do niej z lewej i z prawej trendów, a on musi wszystko albo wiele wyjaśniać na normalnie, żeby ich związek mógł jakoś funkcjonować. A jednocześnie być kurna przy tym delikatny jak saper, bo jak coś powie "nie tak" to zaraz imba i
Zauważyliście, że wskutek równouprawnienia kobiecość została niemal całkowicie wypleniona?


@swiety_spokoj: w popkulturze też tak jest. Chcą pokazać "silną i niezależną kobietę" to robią z niej po prostu chłopa - zachowanie, spodnie, krótkie obcięcie, oparcie wszystkiego na sile fizycznej (którą ma tylko w filmie/serialu) itd. + pokazywanie mężczyzn jako totalne niedojdy i czarne charaktery. Czyli, żeby kobieta była silna, to musimy zrobić z niej chłopa (dodając często wiele nierealnych atrybutów) i jednocześnie
FrasierCrane - > Zauważyliście, że wskutek równouprawnienia kobiecość została niemal ...

źródło: comment_1657353584BSmEmV4CHtm8nG2ZUKyPFL.jpg

Pobierz